Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Stop Soros törvénnyel...

A Stop Soros törvénnyel lecsukhatók a Helsinki Bizottság tagjai? Vagy a Migration Aid?

Figyelt kérdés
2018. febr. 5. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez a törvény azért született, hogy bármelyik civilszervezet tagját meg lehessen vádolni és koncepciós pert indítani ellene, aki Fidesz ellenes.
2018. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Ezzel bárkire ráhúzható hogy hazaáruló és koncepciós perben el lehet ítélni.


Hol is voltak ilyenek?


Szovjetunió

Náci Németország

Kim Koreája


óha ki is tűnik hogy tombol nálunk a demokrácia nem ?

2018. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%

Ezzel a törvénnyel azoknak a megvádolása lesz lehetséges, akik aktívan segítenek illegális migránsoknak hogy az országba jussanak.


Európa még mindig hadban áll az Iszlám Állammal, és ugye volt rá példa, hogy terroristákat juttattak Európába.


Ezért egész Európa érdeke, hogy csak a legális csatornákon juthassanak be migránsok.


Aki a legális csatornákat tudatosan megkerüli, vagy ehhez segítséget nyújt, az vállalja a felelősséget ezért.


Ha a Helsinki Bizottság tagjait rajtakapják, hogy drótvágót információkat osztogat a migránsoknak, hogy mit kell hazudni, hogy "megfeleő" elbánásban részesüljenek, akkor a törvény előtt kell feleniük.


És ez így jól is van.

2018. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Remélem, igen.

Reményeim szerint nem csak ők, hanem mindazok, akik Soros 'segítségét' igénybe vették.

.

Schiffer a Facebook-oldalán reagált:


„A Magyar Idők mai "leleplezéséhez" csak egyetlen apró kiegészítést tennék, ami nyilván véletlenül maradt ki a cikkből. Amint azt az elmúlt tíz évben számtalanszor elmondtam, igen, 1996–2008 között dolgoztam a TASZ-nak (ennyit a leleplezésről). Ennek keretében, a TASZ akkori ügyvivői testületi döntése alapján, vállaltam el pl. 2007 decemberében Orbán Viktor képviseletét is. Amióta internet van, nyilvános, hogy a TASZ Soros-támogatásokat kapott és kap. Tehát, igen, Magyarország jelenlegi miniszterelnökét Soros-pénzből képviseltem.”

[link]

.

No és azokat is, aki Soros pénzelte egyetemen szerezték diplomájukat - és a Fidesz oszlopos (oszlopos... oszt lopós) tagjai.

2018. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Ez a törvény nem old meg semmit tény és való hogy nem más mint parasztvakítás viszont én személy szerint a helszinki bizottság tagjait gyógykezelésre kötelezném. Elmebetegek társulata az egész
2018. febr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Remélhetőleg, ezek meg is érdemlik.
2018. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem Pió atya szavai jutnak eszembe, amikor ilyen lépésre szánja el magát a Nhemzety Khormány.


“Magyarország egy olyan kalitka, amelyből egyszer még egy gyönyörű madár fog kirepülni. Sok szenve­dés vár még rájuk, de egész Európában páratlan dicsőségben lesz részük. Irigylem a magyarokat, mert általuk nagy boldogság árad majd az emberi­ségre. Kevés nemzetnek van olyan nagyhatalmú őr­angyala, mint a magyaroknak, és bizony helyes len­ne erősebben kérniük hathatós oltalmát orszá­gukra!" (Lejegyezte Pio atya)

Forrás: MARANA THA újság. 2009.



"Európában páratlan dicsőségben lesz részük. Irigylem a magyarokat, mert általuk nagy boldogság árad majd az emberi­ségre"


Csak gondoljunk, Urbán arra a lépésére, hogy ő volt az első politikus Európában, aki a második VH után rálépett a szabadkömművesek tökére.

Ne tagadjuk, van benne spiritusz. Nem csoda, hogy ideges, és ki-be gombolja az öltönyén a gombokat, a nyelvét őltögeti, idétlenül mosolyog... Nem tudhatjuk, lehet Pió atya Urbánra gondolt, ő az a kismadár, akinek hálás lesz az eu.


Nem tudhatjuk.

2018. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

"Tehát, igen, Magyarország jelenlegi miniszterelnökét Soros-pénzből képviseltem."


De azt nem tette hozzá Shiffer, hogy a képviseletnek volt egy kitétele is:

Miniszterelnök úr, egyszer majd kérni fogunk magától valamit...


Mert azt érthetjük, hogy Soros semmit se csinál ingyé...


Már csak azt kellene eldönteni:

Orbán mikor lenne nagyobb csirkefogó? Ha Soros kottájából játszik, vagy ha nem... ???

2018. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még ha elméletileg igen, akkor sem fognak egyet sem lecsukni közülük. A magyar nemzet ellenségeit valamiért soha nem bünteti meg a "nemzeti" Fidesz.
2018. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem a lepontozás azt jelenti, hogy leváltjátok Urbánt.
2018. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!