Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is helyes a...

Szerintetek is helyes a Fidesz oltalmazott politikája?

Figyelt kérdés
A Fidesz ezt is okosan csinálta. Befogadta a színe-java oltalmazott menedékkérőt, ami tudni illik teljesen más mint a Soros migránsok. Így nem azt a semmirekellő sleppet kell befogadnunk amit Brüsszel ránk akart tukmálni, hanem szabadon válogathattunk a tehetségesek közül. A kormány jól döntött. Adnak a kvalitásra. Így a Soros tervnek továbbra is gátat szab a kormány, mivel nem kérünk ezután sem a migránsokból, csakis a minőségi oltalmazottakból. O.V. rátermettségét misem bizonyítja jobban, hogy Ő még a rosszból is képes jót csinálni. Migráns válság van? Jöjjünk ki jól belőle. Válogassuk ki a diplomásabbjait, ezzel is gyarapítva a nemzetet. Ezért is szeretem a Fideszt, mert mint a népmesékben, az ő kezükben minden arannyá válik.

2018. febr. 5. 21:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha nem troll vagy, akkor kicsit irigyellek azért a rózsaszín buborékért, amelyben élsz.
2018. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Voltak Magyarországon négerek, vietnámiak stb, akik itt tanultak az országban. A legtöbbjük visszament oda ahonnan jött, csak tanulni jöttek ide. Volt nekem is egyetemi társam, - feljebb járt 2 évvel, akik ugyan így voltak, de végzés után visszamentek. Néhányuk azonban ide nősült, azok maradtak. Volt egy-két tag, akik nem visszamentek, hanem nyugatra. De a szocializmusban is voltak itt akik itt tanultak, vagy visszamentek, vagy nyugatra. A Fidesz a migráns politikát jól csinálja, de sajnos lehet, hogy a V4 -es szövetség is kevés lesz.
2018. febr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!