Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, titeket nem zavar...

Fideszesek, titeket nem zavar hogy a parlamentben Orbán érdemi válaszok helyett mindig mellébeszél?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=zNVe9HkC7B8


Ha annyira derék miniszterelnök Orbán Viktor úr, akkor miért nem tud érdemi válaszokat adni a fontos kérdésekre?


Miért nem áll ki nyilvános vitára Vona Gáborral?

A Farkas Flórián körüli giga korrupciós botrányokkal mi a helyzet?

Mit keres Orbán Viktor közvetlen környezetében egy körözött terrorista?



2018. febr. 6. 09:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem tud válaszolni, hisz, hogy mondaná a kérdésre, hogy "persze, elosztottuk a pénzt a többit meg elstadionoztam". Másrészt meg te sem örülnél mikor, gondolkodol, hogy mit lehetne még hazavinni a családnak, és megzavarnak valami szar egészségügy, munkanélküliség, kivándorlás, éhezés kérdéssel...
2018. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

63%-os


egy ember attol jo, hogy, nem nezi a masikat hülyének, és egyenesen válaszol a neki feltett kérdésre. az pedig nem indok, hogy válaszra se méltatom a másikat. illetve de. amikor nem akar, vagy hazudik. amúgy a személyeskedés fidesz-módi: "azemútnyócév" ugyebár... nem akarnak válaszolni, inkább visszamutogatnak. ehhez értenek, ennek megfelelően ennyit is érnek. egy jó nagy nullát...

2018. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Te is pipa lennél és nem válaszolnál, mikor kiméssz a vejed rablásait simogatni bécsbe ártatlanul, és valami hülye megkérdezi hova lett a nemzetvagyon..
2018. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a nagy “munkanélküliséget” meg “éhezés” valahogy Győrben nem látom . Hol van?
2018. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
MAjd látod győrben is. Én cigányt már láttam a szökőkútban fürdeni, alakul az majd hidd el...
2018. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
3%

Hát szerintem nyílt pár új munkahely a régióban a közelmúltban . A mi cégünknél is munkaerő hiány van. A győri régiòra -ha tetszik az ellenzéknek, ha nem- kivételesen igaz, hogy bárki találhat munkát. Persze elismerem, nem mindenki elégedett a fizetésével , és lehetnek, akik nem a szakmájukban helyezkednek el, de a munka az munka. Tehát hol is van az a nagy munkanélküliség, èhezés? Azért kérdem, mert nem látom és szeretném érteni.


A füstösökkel példálózni munkaügyben nettó kapufa. Az újvárosi purdé nem is akar dolgozni, de ezen kàr is fennakadni. A nagyszüleik a háború után befoglalták a zsidók üresen maradt lakásait, aztán az évezred végére visszarepítették a városrészt a középkorba (a második vh előtt az a városrész volt a legszebb Győrben). Szerencsére szép lassan kitelepítik őket, új és modern társasházak épülnek a putrik helyére.

Vagy azokra a cigógyerekekre gondolsz, akik nyaranta beleugrálnak a szökőkutakba? Ők az Újváros-sziget részekből átsétáló romák gyerekei, de mint fentebb is írtam , ez a probléma hamarosan megoldódik a kerületek restaurálásával. Ja igen! Az új azökőkutak, terek és parkok sem épp a hanyatlás jelei.

2018. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
16 Ha tudsz örülni, hát örülj!
2018. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
2018. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

"de a munka az munka"


hát hogyne... 4 évvel ezelőtt heti 6 napot dolgoztam, egy hónapban 2 szombat és 1 vasárnap kötelező volt. aztán kiszúrták a szemem nettó 120-szal. csak, mert a munka az munka... ja, csak épp nem mindegy mennyiért.

2018. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

"mert nem látom"


miért hogy akarod látni? attól, hogy a te környezetedben mindenkinek jól megy, az nem jelenti azt, hogy mindenki másnak is. meg az ország nem csak Győrből áll...

2018. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!