Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért örülnek...

Az emberek miért örülnek annak, hogy egyre több összeszerelő üzem nyílik?

Figyelt kérdés

Az összeszerelő üzemekben hamar csökken a munkaerő,mert sokáig nem bírják az emberek.

Legalábbis a többség.

Akik maradnak hosszabb távon,azoknak az egészsége tönkre megy,és a magyar egészségügy állapota évről évre egyre rosszabb.


Őszintén ezeket a gyárakat korlátozni kellene,nem szaporítani.

Ráadásul vélhetően ezek pár évtized múlva automatizálva lesznek.Így tömegeknek munkát nem fog adni.


Miért nem valódi,embernek való munkahelyeket hoznak létre?


2018. febr. 6. 18:13
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
70%

Azért örülnek, hogy legalább az ilyen gyárak vannak. Kinevetheted őket, hogy ennek örülnek, csak azt nem nézed sok helyen ez az egyedüli munkalehetőség.

Meg lennének normális összeszerelő gyárak, ahol embernek nézik a dolgozókat, csak azok általában nem szoktak elég pénzt a helyi polgármesterek zsebébe csúsztatni, míg az itthon megtalálható összeszerelő gyárak igen, így az előbbieknek nem engednek gyárakat létrehozni. Lásd Ózd, ott is jött volna még egy csomó normális gyár, csak az akkor még Fideszes polgármester nem engedte bejönni őket (utána kiderült, hogy kapott pénzt, plusz a rokonainak van érdekeltsége a jelenlévő gyárakban).

Azt meg ne várd, hogy más munkahelyeket fog létrehozni neked. Én gondolkoztam internetes kávézó nyitásán itt a környékemen, mert nem nagyon van. Osztottam, szoroztam, utána hagytam a francba az egészet, mert mire megnyitottam volna, abban a pillanatban zárhattam is volna be, mert már a megnyitása napján csődbe ment volna az egész.

2018. febr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!