Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van magyar (szélső) jobboldali...

Van magyar (szélső) jobboldali libertariánus párt? Nem kéne már alapítani egyet?

Figyelt kérdés

2018. febr. 8. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapits!
2018. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem nekem kéne, én igazából nem tanultam gazdaságot vagy politikát magasabb szinten, csak amennyit kötelező volt az egyetemen. De ha lenne ilyen kezdeményezés biztos tudnék segíteni.
2018. febr. 8. 13:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem kéne.

Minek kellene?

2018. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

WTF is "libertariánus"?

[link]

2018. febr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

@dubitus

[link]


És Magyarországon nincsen ilyen párt, mivel Magyarországon nincsenek ilyen emberek se. Van vagy pár száz libertariánus az országban összesen.

2018. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hogy "minek kéne"? Nyilván azért, ami a libertarianizmus célja is. Az állam hatalmának fokozatos csökkentése, hogy csak a létfontosságú dolgokba szólhasson bele (pl. hadsereg), szabad piac, privatizáció, stb.

Jelenlegi rendszer szocilista jellegének megszüntetése (nyilván ez se két hét lenne).

2018. febr. 8. 15:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen ebben az országban. Amíg ilyen kádári, kisnyugdíjas, mucsai hozzáállás az uralkodó, addig konzervatívok, liberálisok, libertariánusok vagy szociáldemokraták sem lesznek.
2018. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát akkor úgy tűnik tényleg pártot kell alapítani :D

A szavazópapíron légyszíves majd a "Magyar Libertariánus Párt"ot keressétek, köszi!

2018. febr. 8. 15:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz lassan már egyáltalán semmilyen párt, csak a FIDESZ, meg talán a KDNP. Diktatúra van.
2020. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!