Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha elvileg nincs befolyásolva...

Ha elvileg nincs befolyásolva az oldal akkor miért balra leng ki a zászló?

Figyelt kérdés

Ezt arra értem hogy aki jobboldali az le van pontozva. Aki baloldali az fel. A válasza lehet annyi hogy rohadt orbán vagy annyi hogy utálom a magyarokat akkor is felpontozzák ha valaki jobboldali hiába linkel forrásokat nyolcvan helyről akkor is le van pontozva. Jah és állandó válaszolók vannak akik 0-24 váltogatják a másikat.

Ellenben a jobboldali válaszolók egyedül akcióznak.

Csordában pontoznak le mindenkit aki jobboldali és fel aki bal.


2018. febr. 11. 16:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
62%

Tényleg balra leng ki?


Itt is a válaszok kétharmada a balosok elleni uszítás.


Én éppenséggel azért hanyagolom az oldalt, mert tele van fideszdisznóval.

2018. febr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
43%

"Itt is a válaszok kétharmada a balosok elleni uszítás.


Én éppenséggel azért hanyagolom az oldalt, mert tele van fideszdisznóval."


Persze, és azért vannak lenullázva, okoska! :D


Menjél már......


Csak a hülyéknek, meg nektek nem tűnik fel ez! :P

2018. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%

Igen 15. ezért vagyunk lenullázva.


Ha megnézed itt is minden balosok ellen fröcsögő válasz 60-80%on van a tied most épp 100on.


Hogy is irod, hogy csak a hülyéknek nem tűnik föl? Én nem vagyok hülye nekem föltűnt ma itt GYKn átlag három válaszolóból kettő fideszes.


Közben meg ők sivalkodna, hogy balos elnyomás van az oldalon.

2018. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"Ha megnézed itt is minden balosok ellen fröcsögő válasz 60-80%on van a tied most épp 100on.


Hogy is irod, hogy csak a hülyéknek nem tűnik föl? Én nem vagyok hülye nekem föltűnt ma itt GYKn átlag három válaszolóból kettő fideszes."


Engem hiába akarnál hülyének nézni, nem fog menni. Elég némelyik random kérdésnél nézni a %-okat, mellesleg már egy jóideje járok ide, többségében "szórakozni", és az tűnt fel, hogy a jobbos válaszolók kevesebben vannak mint mondjuk 2,5-3 éve. A balosok meg ugyanannyian, (stílus, duma alapján szinte ugyanaz az állandó brancs egy-két kivétellel). Meg az a pár "fideszes", igaz ti mindenkire ráfogjátok aki veletek ellentétesen írogat, hogy az. Amúgy meg véleményem szerint 2-3 írogató lehet valóban fidesz-fan, a többi meg inkább jobbos. :)

2018. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"Én nem vagyok hülye nekem föltűnt ma itt GYKn átlag három válaszolóból kettő fideszes."


Ha valaki megkérdezi a "kire szavazol" kérdést, aki a Fideszt írja az áll olyan átlagosan max 20-30% on jó esetben, aki LMP-t az pedig 100% on vagy olyan 70 en.

2018. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Egyébként hajrá Fidesz!
2018. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
36%
Köszönöm a kérdést! Végre valaki kimondja az észrevételeimet. Sok embernek valami attól lesz realitás,mert kormányellenes. A baloldali emberek szoktak felháborodni a "libsizésen",de az ha valakit ők populistának,fideszbirkának,rasszistának stb. hívnak az nem probléma. Mindig a Fidesz szavazó az idióta,a birka,a hívő de azokról nem esik szó akik még azt is elhinnék,hogy nincsen kvóta,vagy migránsok ha azt ellenzéki lap írná meg.(2015 ellenzék érdekes megnyílvánulásai) Mindig minden kormánypropaganda,aki elhiszi az idióta. A Soros-tervvel az a problémája az ellenzéknek,hogy szerintük hazugság,illetve fölösleges beruházás volt. Arról persze nem beszélnek,hogy ideológialiag mit gondolnak arról,hogy a kormány "felveszi a harcot" az olyan liberálisnak tűnő elgondolások ellen mint amiket Soros György leírt. Nem azt mondta az ellenzék,hogy:"Soros elképzelései teljesen problémamentesek,nem kell ellene lenni. De azt se mondja,hogy:"Ellene vagyunk a nyílt társadalom elképzelésnek stb.-nek,de a kormánynak nem kellett volna ennyit áldoznia rá". Tehát komolyabb megállapítása ideológialiag nincs,szimplán a felhasznált pénzösszeg miatt vannak elmérgesedve(nem azt mondom,hogy nem kéne ezt mondania az ellenzéknek,de komolyabb kritikát nem mond csak azt,hogy:HAZUGSÁG!!). Úgyhogy igenis sok a baloldali "hívő". Ajánlom mindenkinek Zárug Péter Farkas politológust aki konzervatívként normális hangvételű kritikát írt az Orbán-kormányról(ellentétben az ellenzékkel aki bocsánat a kifejezésért "korházazással" tud néha csak visszavágni).
2018. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Megint az egymásra mutogatás,ez vicces vagy inkább a szégyellni való már nem is tudom melyik.

Igazából a kérdés leírásának állítása ugyanaz, amit a mások oldal szokott mondogatni, hogy pártirodából írogatnak, bérkommentelők, csak a bal- és jobboldal fel lett cserélve.


Én azt veszem észre, hogy nagyon megcsappant az értelmiségiek száma, egy vagy két évvel ezelőtthöz. Akkor még lehetett komolyabb vitákat folytatni mindenféle mocskolódás nélkül. Volt téma gazdaság, oktatás, törvényhozás, mindenféle. Ez az ami kezd szerintem a teljes társadalomból eltűnni. Fogadni merek idén sem lesz miniszterelnök vita.


Sokan nem veszik észre, hogy a fiatalok egy része külföldre már inkább a saját társadalmunk elől menekül, nem a pénz miatt.

2018. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
54%
17-es, abból, amit leírtál, az derül ki, hogy TE nem akarod meghallani, amit az ellenzék mond, és nem akarod észrevenni a valóságot. Amit hiányolsz ugyanis ellenzéki oldalról, az már mind megtörtént/elhangzott, csak sajnos tényleg az a jellemző, hogy nem vagytok hajlandók meghallani, észrevenni a valóságot, ha a kritika az ellenzék felől érkezik, zsigerből utasítotok el mindent. Pedig ahhoz nem is kell ellenzékinek lenni, hogy az embernek felforduljon a gyomra attól, amit a fidesz csinál. Csak nekem (egy a nyolcmillióból) egy sereg olyan ismerősöm van, aki korábban elkötelezett fidesz szavazó volt, de sohatöbbé. Amit sem én, sem ők nem értenek, hogy a többiek hogy a túróba nem látják, ami a napnál is világosabb...
2018. febr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
43%
19-es mondott valami komolyat az ellenzék a Soros-tervről? Azt tudja,csak szajkózni,hogy hazugság meg felesleges volt beleölni ennyi pénzt. Arról miért nem mondanak semmit,hogy ideológialiag mit gondolnak róla? Nem képviseltek se kormányellenes liberális álláspontot,se konzervatív kormányellenes álláspontot. Mindent kineveznek álproblémának amivel a kormány foglalkozik,bár igaz állítólagosan a magyar oktatás és egészségügy felé akarnak fordulni. Mellesleg ideológialiag sem érné meg számomra egyik ellenzéki párt sem. Melyik jobboldali(a Jobbik már nem az ami egykoron volt)? Egyik sem! Emiatt is van az az álláspontom ami van. Mivel konzervatív,jobboldali jellegűt látnék szívesebben,szerintem ez fontos.
2018. febr. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!