Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha elvileg nincs befolyásolva...

Ha elvileg nincs befolyásolva az oldal akkor miért balra leng ki a zászló?

Figyelt kérdés

Ezt arra értem hogy aki jobboldali az le van pontozva. Aki baloldali az fel. A válasza lehet annyi hogy rohadt orbán vagy annyi hogy utálom a magyarokat akkor is felpontozzák ha valaki jobboldali hiába linkel forrásokat nyolcvan helyről akkor is le van pontozva. Jah és állandó válaszolók vannak akik 0-24 váltogatják a másikat.

Ellenben a jobboldali válaszolók egyedül akcióznak.

Csordában pontoznak le mindenkit aki jobboldali és fel aki bal.


2018. febr. 11. 16:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Mert csak elvileg nincs befolyásolva az oldal.
2018. febr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
56%

# 20

Te is tökélesen leírod, azt amiről korábban beszéltem, hiszen ennek az ellentettje igaz a kormányra, akik viszont arról beszélni amiről az ellenzék, kivétel Pokorni Zoltán, aki még hajlandó leülni vitázni, de el is tűnt a vezetői körből.


Azt is mondhatnák, hogy akkor vegyük bele a miniszterelnökjelölti vitájának témái közé Soros György megítélését, migráció aktuális helyzetét, stb.

Hiszen az elmúlt választásokon egyetlen egy párt volt aki nem volt odaállni a vitához.

Fideszen belül pedig amikor Navracsics Tibor azt mondja, hogy ez kampány fogás, most akkor ő hazudik vagy neki van igaza?

Amúgy vannak állítások a Soros-tervről, csak mihelyt a vita jönne hirtelen államtitok lesz.

2018. febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
22-es köszönöm a válaszod. Mellesleg hallottam,hogy külföldön is néhol "támadják" Soros Györgyöt(Nigel Farage). Még egyszer köszönöm válaszod.
2018. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem balra leng ki, inkább csak a kormánnyal elégedetlenek felé, bár az utóbbi időben, a választások közeledtével, ez is változott valamelyest.
2018. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

" Mellesleg hallottam,hogy külföldön is néhol "támadják" Soros Györgyöt(Nigel Farage)."


Én meg azt hallottam, hogy Magyarországról Ferenc pápát támadják. Most akkor mi van?

2018. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!