Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nyer a Fidesz áprilisban,...

Ha nyer a Fidesz áprilisban, akkor a következő 4 éves ciklus is a Soros-terv ellen való küzdelemről fog szólni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, én már nagyon unom a Soros György és a menekültek ellen való küzdelmet, főleg hogy a Fidesz sokkal több bevándorlót telepített be mint a kötelező Brüsszel kvóta.

És ami a legszomorúbb, hogy ezen kívül semmi program nincs, csak a Stop Soros van már megint, de ennek szerintem semmi értelme... Miért szavaznak mégis az emberek a Fideszre, amikor nincs is más programja?



2018. febr. 13. 16:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Jaj 9-és.... hagyjuk már ezt! 😄 nem lenne jobb emelt fővel viselni a vereséget? A jobbik fejbelőtte saját magát a nagy mérséklődésével. Régen is csak a turbómagyarokat tudta megfogni, fájó pont lehetett amikor a Fidesz benyúlta a “migráncsellenes” kártyát. 😄

Most belemehetnék a csapdádba, hogy mennyit fogadott be a Fidesz , de az az igazság engem ez annyira nem érdekel. Persze vallom azt, kevesebbet mint amennyit az ellenzék engedett volna, de engem jobban érdekel a pénz. Márpedig abból több van a Fidesz alatt, mint a bukottak alatt volt. Legalábbis ebben a régióban... dehát a többi meg nem érdekel . 😉

2018. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
szuperkórházak LOL Hol? Orvos is van hozzá? Sportoló (nevezetesen focista) is van a stadionokhoz?
2018. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Időpont ma 17:52


Hááát hogyne... ennyi pálfordulása még a Jobbiknak se volt, mint a fidesznek a 8 éve alatt. Amúgy az igaz, hogy pénzügyileg jobban jártam én is, elvégre ha a fidesz nem lenne, most nem lenne jó külföldi állásom, jól fizető melóval :D

2018. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Na hát ahhoz gratula (és ezt tényleg őszintén írom). Van akinek kint jön össze , van akinek itthon. A lényeg , hogy ne kelljen nélkülözni .

Ami a módszereket illeti... engem jobban érdekelnek az eredmények, mint az eszközök .

2018. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"engem jobban érdekelnek az eredmények, mint az eszközök"


és a fidesz milyen eredményt tud felmutatni az elmúlt 3-4 évből?

2018. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nálunk a régiòban jóval több cég telepedett meg, emellett több vállalkozás is indult. A városunk infrastruktúrája is fejlődött. Ok, messze nem hibátlan a rendszer, de nekem elég ha a családom és a környezetem jobban jár .
2018. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én a Fideszre fogok szavazni szerintem, de remélem, hogy minél előbb abbahagyják ezt a szánalmas Soros György ellenességet. Szerintem egyébként a következő 4 évet nagyon nem húznák ki, ha megint szinte csak Soros György elleni hadjáratokat indítanának, szóval remélem abbahagyják a választások után. Én felteszem magamnak a kérdést, hogy ez a rettenet nekik szavazókat hoz?
2018. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Alighanem, igen. Miért valtoztatnának azon, ami eredményre vezet?
2018. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Alighanem, igen. Miért valtoztatnának azon, ami eredményre vezet?"


Mert sok embert felkúr.

2018. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Egy darabig még biztos ez lesz. A Fidesz aktívan figyeli a saját táborának közhangulatát, és ameddig trendi a sorosozás, addig nyomatni is fogják.


A nép persze ráun majd előbb-utóbb, főleg, hogy lassan három éve már, hogy Soros egyetlenegy migránst sem hozott sehova, a javaslatait nem vette át az EU, és több mint két éve ő maga is revideálta az álláspontját sok kérdésben. Az emberek előbb utóbb észreveszik, hogy egy fia migráncs se jön Magyarországra (kivéve a Fidesz által szállítottakat), és elkezdi unni a banánt.


A Fidesz azonban érzékenyen szokott figyelni a közhangulat változásaira, és amikor érzik, hogy valamiről már nem lehet több bőrt lehúzni, villámgyorsan új ellenségképet gyártanak (a lényeg, hogy ne a reális problémákról legyen szó, oktatásról, egészségügyről, kivándorlásról, földmutyikról, trafikmutyikról, korrupcióról, évtizedes titkosításokról, orvoshiányról, várólistákról, szociális ellátórendszerről stb.).


Biztos lehetsz benne, hogy a Fidesznél már be van tárazva a következő ellenségkép, amivel előrukkolnak, ha Sorost megunják a választók, vagy esetleg hirtelen feldobná a talpát (mert nyolcvanhat évesen már ez is benne van a pakliban, s akkor a Fidesz ügyeletes "Sátán" nélkül maradna).


Nem tudni, még ki az, de Soros is a semmiből jött, azelőtt Gyurcsány volt, Libajnai, zelmúltnyócév, liberálisok, romkocsmákban merengő értelmiségiek, diákok, Brüsszel, Merkel, Ferenc pápa, stb.


Pillanatok alatt tudnak új ellenségképet kreálni, hiszen a recept nem változik csak az "X" együtthatót kell behelyettesíteni a képletben.


Az se ritka, hogy a tegnapi gyűlölt ellenség holnapra barát lesz (lásd Putyin és Oroszország Orbán 2010 előtti beszédeiben és az azutániakban), szóval bármit felszolgálnak, igény szerint. És bárminek az ellenkezőjét is, természetesen...


A kilencvenes években - ha emlékszik még valaki - a Fidesznek alapvető identitásképző eleme volt a Kína-ellenesség és a Tibet melletti kiállás. Azzal támadták az akkori kormányokat sorjában, hogy miért állnak szóba Kínával és miért nem fogadják a dalai lámát.


Ma Tibetről szót se hallasz Fidesz-tájékon, Kína pedig a legeslegjobb haver, a keleti nyitás jegyében, és már nem annyira zavaró, hogy épp az elmúlt években dózeroltattak le kétezer buddhista kolostort Tibetben...


Szóval még Sorosból is lehet nagy haver, aztán meg akár újra ellenség is, hiszen volt is már korábban elég nagy cimborájuk (persze az öreg talán már nem éri meg Orbán újabb pálfordulását).


Ha pedig lejár a lemez, sebaj, feltesznek másikat, vagy váltogatva előkapják az egyik már jól bevált példát (pápa, Merkel, stb. - lásd fentebb).


Úgyhogy igen: a nemlétező Soros-tervről, vagy valami nagyon hasonlóan felépített rágalompropagandáról fog szólni a zelkövetkezőnégyév is, sajnos, reális problémák helyett...

2018. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!