Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal szerint a jobbik...

A baloldal szerint a jobbik miért lenne jobb, mint a fidesz?

Figyelt kérdés
Szokták mondani, hogy szavazzunk bárkire, csak ne a fideszre. Mivel még mindig a Jobbik a második legnagyobb párt, miért előnyösebb az MSZP-nek, vagy úgy a baloldalnak, ha fidesz helyett a jobbik van kormányon? Én fideszes vagyok, és nem értem ezt az egészet.
2018. febr. 14. 20:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
A baloldal úgy gondolja, hogy a Jobbik majd segít nekik kikaparni a gesztenyét, aztán egy kis szokásos fasisztázással, nácizással meg antiszemitázással megint a a "helyére" lökné a jobbszélre...
2018. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
A Fidesz szavazók ész érvei megtekinthető https://www.youtube.com/watch?v=omG7wj4u6K4
2018. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%

Azért a Jobbik, mert a Fidesz bebizonyította hogy egy öncélú, becstelen, tehetségtelen pióca párt!

A Jobbik meg tiszta!!!

2018. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az, amikor valaki a kérdésében is hazudik.
2018. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"A Fidesz szavazók ész érvei megtekinthető https://www.youtube.com/watch?v=omG7wj4u6K4"


Nem tudom, hogy neked feltűnt e de ezen a videón elég kevés Fidesz szavazó van. Ha 2 millió Fideszesről szóló videót linkeltél volna, akkor az más lenne. Szánalmasok vagytok, kikeresitek a legbutábbnak tűnő szavazókat és úgy tesztek, mintha csak ilyenek lennének. Amikor Vona Gábort járatta le a Fidesz, akkor meg bezzeg mennyire fúj volt a lejáratás ugye?

2018. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%
Vannak dolgok, amiket nem lehet megbocsátani. A Fidesznek megint 2/3-a lesz, nem vitás. A híveik egy része nem igazi szavazó, hanem büntetni akarják az Mszp-t, Gyurcsány Ferencet, stb. Nem is kérdés, hogy igazuk van. Itt a topicokban sokan szidják a Fideszt. De mind csak ugyanazt a butaságot mondják/írják, amit a jelenlegi ellenzék szeretne, hogy higgyenek. Emlékszel a kabátlopásra? Ellopták egy jogász professzor kabátját, benne az irataival. Vett egy új kabátot, igényelt egy új személyit. Mikor megkérdezték tőle, hogy jogász egyetemi tanárként miért nem tett feljelentést, különös választ adott. - A kabátom nem fogják megtalálni, az ügy elévül, de pár év múlva mindenki csak arra emlékszik, hogy valami kabátlopási ügybe keveredtem. - Ilyen a jelenlegi ellenzék. Bedobnak valamit, ami nem biztos hogy igaz, csak valami hasonlót. Az itt levő "Utálom a Fideszt" viselő bölcsek mind úgy ugranak rá a témára, mint a pitbull. Azt a variációt, hogy alaposan utána járnak a dolgoknak, hírből sem ismerik. Én megtettem, bár egyik oldalt s szerettem túlzottan. Ma azt kérdezem, hogy Gyurcsány és társai miért nem egy szibériai gulágban vannak?Medgyessy Péternek ugyanúgy bizalmat szavaztam, mint Orbán Viktornak. Volt, hogy valaki leoktatott, milyen hülye vagyok, hogy nem látom. Véletlenül kiderült, hogy 2002-ben 4 éves volt, de ma már közgazdász a Harvardon. Biztos hiszek neki! A kérdésre a válasz nagyon egyszerű. Azért szavazz bárkire, ne a Fideszre, hanem pld. a Jobbikra, mert a Jobbik úgyse fog nyerni. Vona épp most rendezte le a Jobbikot. Viszont a szavazatod elvész, és nagyon fontos, hogy a Fidesznek ne legyen 2/3 -a, mert az a volt kommunista urak, végét jelenti, nekik ez most már élet-halál kérdés. Ha nincs 5 %, nem kerülnek be a parlamentbe, nincs munkájuk. Az adóhivatalban már nem ülnek ott a haverok, ki lettek rugdosva. Nem hallod azt, hogy Veres Jancsi vissza tudna igényelni 250 millió forint áfát. A dohány boltok különválasztása is arról szólt, hogy a Fidesz elvágta az egyik legfőbb bevételi forrásukat, amiből a választásokat finanszírozták. A Dohányipari Szöv. jeles vezetői szocik voltak. Tudni kell azt, hogy sokan mondják, hogy a csehek, lengyelek sokkal jobban állnak. Nos nekik is volt Fideszük és Mszp-jük. A volt kommunistákat a saját Mszp-jüket kizárták a parlamentből, ezzel elejét vették sok mindennek. Elkövették a saját hibáikat, megfutották a saját köreiket, de csak elindultak valahogy. Mi visszatapsoltuk a komcsikat, akik aztán rendesen betettek az országnak, az országot megint adósságspirálba fogták, ellenséggé tették az embereket. Ha már nem uralkodhatnak, akkor utoljára fizetnek az embereknek. És az emberek rájöttek, hogy ők is tudnak fizetni. Kegyetlenül és brutálisan. És fizetnek. Nem bocsátanak meg Fletónak, meg a többieknek. Medgyessy Péter mondta egy interjúban, hogy az ellenzék nem érti meg a világot, hogy így nincs tovább, viszont O. V. igen.
2018. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!