Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pont ezek a jobb vagy baloldal...

Pont ezek a jobb vagy baloldalhoz kevésbé köthető ügyek hozhatják össze Orbán Viktor elleni új ellenzéki többséget? Pl. Netadó, olimpia, CEU

Figyelt kérdés
Én vigyáznék ezzel a helyében...

2017. ápr. 10. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Nem, a többi dolog sem egy oldalhoz köthető. Két tulajdonság számíthat. 1. Olyan téma, ami sokakat érint (netadó). 2. Olyan téma, ahol az érintettek aktívak, nem félnek és hozzáértők (CEU).

Ott volt az oktatásügy, a tanárok ügye (a CEU ennek része). Hamvába holt, mert az érintettek se aktvak, se hozzáértők, se bátrak nem voltak. Ha csak az érintettek töredéke nyüzsög, az nem számít, azok ellen lehet fordítani a többit, aki nem nyüzsög. Ez történt. Az emberek nem a rendőröktől rettennek meg, hanem ha kollégáikkal találják szemben magukat.

2017. ápr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, mert az olimpiával kapcsolatban is kérdezz meg egy szakértőt elmondja hogy miért lenne jó ez Mo-nak.

De az egyszerű népnek megfogható volt.

Egy oktatás vagy egészségügy annyira kusza hogy ezért nem is akarnak és mernek kiállni az emberek.

Plusz mindegyiknél hogy jobb legyen többet kellene fizetni, amit senki sem akar.


Ennél a háromnál egyik helyzetben sem kellene többet fizetni senkinek sőt.

2017. ápr. 10. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk, nem értem, hogy a MANYUP miatt miért maradtunk kussban. Én kint voltam valami hevenyészett tüntetésen, de az semmi sem volt a netadóhoz képest, pedig annak sokkal beláthatatlanabb következményei is lesznek, lettek. Szóval az is kell szerintem, hogy az intézkedésnek rövidtávon érezhető hatása legyen. Azért csak páran mennek ki az utcára, ami harminc év múlva lesz velük.
2017. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!