Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar embereknek miért nem...

Magyar embereknek miért nem jó senki?

Figyelt kérdés
Bárki is lessz kormányon sosem fog jó lenni,a múltba is szidtak mindenkit aki kormányon volt.
2018. febr. 14. 20:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

hőbörgés... a szemünk előtt lopják szét az országot, teszik tönkre, számolják fel a demokráciát,

szerintem ennél szolidabbak nem lehetnénk


nyilván nem tetszhet mindenkinek minden, de azt, hogy "senki nem volt jó" szerintem meg kiérdemelték, és nem a 'csúnya frizurájukért' kapták

2018. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
45%
Azért ez, nagyjából mindenhol így van. Olyan kormány nincs, amelyik mindenkinek jó.
2018. febr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Hát van benne valami. 2010- ig mindenki az Mszp-t szidta, utána a Fideszt. Kíváncsi vagyok, ha kaptunk volna egy olyan kormányt, mint a nácik, a mai internet és egyéb technológiákkal megspékelve, akkor ide a különböző topicokba miket írnának. Mert hogy reggel egy csúnya kormányellenes bejegyzés, és délben már a sötét zárkában imádkozol, az biztos.
2018. febr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

'Mert vannak igényeik, nem olyan trógerek mint az osztrák vagy a német.'


Bizisten, neked valami komplexusod lehet.

2018. febr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
inkább neked van komplexusod szerintem.
2018. febr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

#15


Miért is? Nem én becsméreltem más nemzeteket.

2018. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"lessz" = lesz

"sosem fog jó lenni" = sosem lesz jó,

"a múltba is szidtak mindenkit" = a múltban


Azért nem mert a magyar egy széthúzó nép. Huszadrangú kérdéseken úgy össze tudnak kapni, hogy magyar magyart képes lenne egy kanál vízben megfojtani.

2018. febr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

ma 10:00


Szerintem a politika is egy szórakoztató dolog.

Ha nem lenne akkor az emberek miröl beszélnének az utcán?

2018. febr. 15. 10:04
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha Jani is szétlop mindent, Józsi is szétlop mindent és Sanyi is szétlop mindent, akkor miért szeressem bármelyiket is?
2018. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#13-as az, hogy a jelenleginél létezhetne sokkal rosszabb is, nem fogja a jelenlegit legitimizálni. Csúsztatsz és félremagyarázol.
2018. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!