Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fidesz győz a választáson...

Ha a fidesz győz a választáson, mekkora az esély a következő 4 évben egy valódi forradalomra?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 10:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
25%

Hisz elégedett a "nívós" szavazótábora a fidesznek:)

https://www.youtube.com/watch?v=omG7wj4u6K4

https://www.youtube.com/watch?v=xoafiJYEghY

2018. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#11


Pontosan erről beszéltem. Ez a magyar kultúra.

Ha valakinek nem tetszik, az menjen el. Én is így eszek.

A prolik meg tartsák el magukat itthon.

2018. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0.
2018. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

"A prolik meg tartsák el magukat itthon."


Igazad van...


Aki akar az menjen.


Az ajropéer világpolgárok, akiknek az értékrendje a 73 nemi identitáshoz meg a multikultihoz áll közelebb, egész biztosan jobban fogják érezni magukat ott. Nekik a magyarságuk úgyis másodrendű világpolgárságuk után, sokszor, úgy tűnik, kényelmetlen teher nekik. Tegyék le, és megkönnyebbülten hadd élvezzék a szabad világ színes forgatagát !


A múltbarévedő árvalányhajas bőgatyások meg hadd építsenek olyan országot, amilyet ők akarnak... Ha maradit, akkor maradit. Elvégre a haladás nem kötelező. Akinek a magyarsága, nyelve, kultúrája, történelmi öröksége fontosabb mint a legújabb iPhone megvételének garantált lehetősége, az meg maradjon.


Szuper, támogatom !!!

2018. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#14


Ha szerinted egy jóléti társadalom, egy liberális demokrácia csak arról szól, hogy a benne élő embernek lehet 26-féle nemi identitása, akkor csak sajnálni tudlak és az összes többit is.

Szánalmas vagy, ahogy a hozzád hasonlók mind azok.

Ez is lesz amúgy a végzetetek. Ne mondd, hogy nem szóltam előre.

2018. febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Olyan 4-5% szerintem.
2018. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy lesz-e eső.
2018. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#15 "Ha szerinted egy jóléti társadalom, egy liberális demokrácia csak arról szól"


A liberális demokrácia arról szól, hogy 500 évig rabolták a világot, elkorcsosultak, és a fagyi most visszanyal.


A nagy szabadságban elfelejtették, hogy a jövővel szemben is van felelősségük, és saját kényelmük érdekében feladták a gyermekvállalást. Későn ébredtek, és a pánikban magukra zúdították azokat a tömegeket, akik 500 éve gyűlölik őket, és azt nézik, hogy mikor szerezhetnek elégtételt.


És most ott áll a művelt Nyugat rózsaszín tangában szivárványos zászlóval a símaszkos kalasnyikovos dzsihadistával szemben, és megpróbál úgy nézni, mint aki nem tudja, hogy most mi lesz.


Szerinted MIÉRT megy a magyar, lengyel, román meg szlovák orvostól a kőművesig a művelt Nyugatra a szakemberek tömege??


Nem azért, mert a művelt nyugat elkűrta, nem kicsit, hanem NAGYON a szakemberei oktatástól a demográfiáig az összes hosszútávú projekjét?


A liberális demokrácia már régen nem az, ami a 80-as évek holliwoodi kliséiből vigyorgott ránk, szegény elnyomott kommunistákra...


A szociális rendszer, az oktatás és az egészségügy leépülőben van, a középosztály egyre vékonyodik, viszont nől a bűnözés, a társadalmi feszültségek nőlnek a munkanélküléggel meg a párhuzamos társadalmakkal együtt, annak ellenére, hogy a nyugat gazdasági túlsúlyát cinikusan kihasználva egyre aggresszívabban próbálja elvonni a forrásokat a keleti gyarmatoktól.


Nem a levegőbe beszélek... 12 évet éltem Londonban, és 18-at Franciaországban... TUDOM, mi megy.

2018. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

42% ennyire tudatlan nem lehetsz.


A liberális demokráciába vándorol a legtöbb ember.

Ott akarnak élni.

Lásd,Németországban az alja munkát már nem is az őslakosok végzik,hanem a bevándorolók jó pénzért.


Ahol viszont nincs liberális demokrácia,ott is ugyanúgy nem akarja elvégezni senki az alja munkát,de ott még meg sem fizetik.Onnan kivándorolnak az emberek,és ugyanúgy nem vállalnak gyereket.

2018. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy szinte semennyi. Ha még egy "fülkeforradalom" sem akar összejönni, akkor egy valódi aligha lesz. Mondjuk, egy forradalom nem is olyan vidám dolog, hogy nagyon vágynék rá.
2018. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!