Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van-e esély hogy szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e esély hogy szeretői kapcsolatból valódi kapcsolat lesz? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy olyan férfival vagyok, akinek van egy barátnője. Fél éve tart (a barátnőjével 1 éve). Egyedül nevelem a kisfiam, ami azt jelenti, hogy az időm 99%át vele vagy a munkahelyemen töltöm, sajnos nincs sok lehetőségem ismerkedni (meg valljuk be, kisgyerekes nővel kevesen akarnak kapcsolatot, inkább ingyenszexet:D) Szóval beszélgetésből indult, aztán továbbment pár hónap után. Ő egy ideje már azt is mondja, hogy szerelmes belém. Az előéletéről tudok a kollégáktól, eddig nem volt rá jellemző, hogy a legyet is röptében, tartós kapcsolatai voltak, de a legutóbbi ex nagyon megszivatta (a 6 éves kapcs utolsó 2 évébe csalta). Azt mondja, rossz a mostani kapcsolata, lelkileg padlón volt és azért jött össze a csajjal mert kellett valaki aki támogatja. Vettek együtt egy lakást, emiatt fél otthagyni (neki az összes spórolt pénze benne van, a csaj hitellel szállt be, plusz külföldiként nehezebb neki itt, tartalék nélkül nem érzi biztonságban magát). Fél a csaj bosszújától ha elhagyná, és azt mondja még idő kell neki hogy gyűjtsön tartalékot. Na, a kérdés hogy ti fenntartanátok a helyemben vele ezt a "dolgot"? Az én esetemben ez leginkább úgy nézne ki, hogy vagy ő, vagy senki nem volna az életemben jó hosszú ideig biztosan (tapasztalat), csak szexpajtik. Sokat kapok tőle érzelmileg, de nagyon megvisel a tudat, hogy szegény barátnője megcsalásában részt veszek. Szembe tudnám köpni magam. Valaki tud okosat mondani? 27/N

2015. ápr. 30. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Naiv pics* vagy, nincs mit mondanom.
2015. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Te most is csak szexpajti vagy. Ő "legalizálja" a barátnője megcsalását ezzel a kamu dumával, te meg szépen bevetted neki.
2015. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem értitek jól amit írtam ezek szerint. Nyilván nem gondolkoznék hogy fenntartsam-e, ha olyan lehetőségeim volnának, mint nektek (értsd: van időd/módod ismerkedni). De nincsenek. Sajnos nem vagyok már naiv (bár az lennék), mert akkor várnám a tökéletest és nem elégednék meg kevesebbel.
2015. ápr. 30. 18:35
 4/15 anonim ***** válasza:
Rizsa, rizsa, rizsa. Buta vagy és ez jól jön neki, megvan az ingyenszex.
2015. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Te nem érted ezek szerint. Nagy eséllyel csak szexre kellesz és kész. Elhiszem, hogy kevés a lehetőséged, de ebben a kapcsolatban csak asszisztálsz a megcsalásban. Ha nem akarod vesztegetni az idődet, már ma ott hagyod.
2015. ápr. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egy kedves lány barátom hasonló indokokkal (igaz, gyerek nélkül) 5! éve van együtt egy pasival, aki a "jövő hónapban" már tényleg elmondja a feleségének, hogy otthagyja és akkor összeköltöznek.


Igen, lehet szerető kapcsolatból igazi kapcsolat, de 100-ból 1x, a maradék időben a pasi vagy marad a nőjénél, vagy a végén mindkettőt dobja.

2015. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem akarok elítélni senkit, de szerintem inkább egy barátság extrákkal, vagy csak szex, mint egy olyan kapcsolat, mint ez. Ott legalább tiszták a viszonyok, hogy ki, kitől mit kap, mit várhat...


Sokkal tisztább viszony minden téren.

2015. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Fish1 ***** válasza:

Kibuvókat és mondvacsinált indokokat látok mindkét oldalról.

A pasi a mostani nőjével a sérült önbecsülését akarta helyreállítani, kiköszörülni a csorbát, amit az exe ejtett rajta. Ez már eleve rossz felfogás. Főleg az, hogy egy olyan nővel vesz lakást, akivel elmondása szerint nem jó a kapcsolata. A nő bosszújától meg nem félnie kellene, hanem a sarkára állni és lépni. Szerintem ha igazán akarna, már lelépett volna.

A te részedről meg azt látom, hogy kapaszkodsz a pasiba akkor is, ha csak a másodhegedűs szerepét töltöd be. Ha nincs időd eljárni ismerkedni, akkor ismerkedj a neten, a semminél az is jobb, nem feltétlen botlasz mindig olyanba, akibe nem kéne. A harmadik dolog meg az, hogy a nőjét megcsalja, ha elhagyná, ezt veled is ugyanúgy megtenné szemrebbenés nélkül, ilyen-olyan okokra hivatkozva.

2015. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

előző: egyáltalán nem biztos, hogy olyan rossz a pasi kapcsolata a barátnőjével. De a szeretőnek nem lehet azt mondani, hogy "jaj, imádom azt a lányt, őt akarom feleségül venni, és őt akarom gyerekeim anyjának, de azért mellette Veled is szívesen eltöltök pár kellemes órát, de többről ne álmodozz". A szeretős történeteknél a pasinak mindig nagyon rossz sorsa van otthon, mindig ezt meséli a szeretőnek, de valami miatt sosem távozik mindezek ellenére.


Az, hogy a kérdező mit érez? Ahogy fent írtam van egy lány barátom, aki hasonló cipőben van, sokat szoktam beszélni vele, engem szokott kérdezni a pasik lelkivilágáról. Mindig megmondom neki őszínén, hogy egy férfi mit-miért csinál, de ennek ellenére nem tud kitörni az egészből vélt vagy valós félelmei miatt. Nem egyszerű történet, és azt megtanultam az évek alatt, hogy ezt nem a józan ész befolyásolja, így nehéz is józan érvekkel hatni, én elmondom a véleményem, de sosem győzködöm, mert egyszerűen nem lehet érvelni egy ilyen szituban.


(6os)

2015. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha igaz az a lakás téma,onnan nem szabadul mostanában,és lehet csak az idődet fecséreled rá.
2015. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!