Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormányunk mit idétlenkedik...

A kormányunk mit idétlenkedik ennyit ezzel a Soros Györggyel?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom, hogy ki ez a fickó, de már unom, hogy mindenütt ő megy.

Nem szeretnék vitát kelteni, mert tényleg fogalmam sincs, hogy ki ez a fickó, de ha a kormány ennyire ki akarja iktatni, akkor miért nem teszik el láb alól, ahelyett, hogy minket terhelnek vele.


Nem lenne nekik egyszerűbb és olcsóbb egy kamu váddal előzetesbe rakni, és lecsukatni. Ez mellett a teljes vagyonát elvenni tőle?

Itthon simán el tudnák intézni a rendőrökkel, vagy interpollal haza hozatni és elő állítani?

Esetleg egy bérgyilkost ráküldeni?


2018. febr. 15. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem többre mennél, ha beírnád a keresőbe, hogy "Soros", és elolvasnál 1-2 cikket.


Egyből megértenéd.

2018. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem nagyon érdekel ez a fickó, én azt nem értem, hogy miért nem intézik el szép csendben pl. bebörtönzéses,stb. ahelyett, hogy milliárdokat költenek tv, rádió, internet, stb. reklámokra.
2018. febr. 15. 21:43
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Mit idétlenkedik? Agymosás. Az erre fogékony szerencsétlenek addig is ezzel foglalkoznak a korrupció, az oktatás, az egészségügy helyett.

Ld. Orwell: 1984.

2018. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
A 3.asnál a pnt.
2018. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5%

Fogjátok már fel az átmosott agyatokkal, hogy ez nem idétlenkedés. Soros György óriási veszélyt jelent ránk, Magyarországra, a hazánkra. Ha nem figyelünk oda, mindenünket elveszi, lebontja az eddig megszokott életformánkat és a saját képére formálja, gazdasági rabszolgáivá tesz mindenkit.

Ha nem így volna, nem lennének kint a plakátok.

2018. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Oké, akkor csak vicceltél. Már majdnem írtam egy komoly választ, de aztán inkább újra elolvastam, amit írtál...
2018. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Csak azért, hogy ne halj meg hülyén:


[link]


Különben Orbánon kívül nincs senki besz@rva tőle, mert mindenkinek lehet véleménye a világról: neki pont nem az, ami Orbánnak tetszene...

Pedig ő iskoláztatta ezt a törpincset, és pénzelte a Fideszt...

2018. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Nézd, remélem, troll vagy, mert ha nem, akkor tényleg nagy a baj...
2018. febr. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 hájaaa ***** válasza:
85%

"Különben Orbánon kívül nincs senki besz@rva tőle"


Orbán mindenkitől bevan sz*rva. A saját népével nem mer kiállni egy vitára. A diákok elől elmenekül, bármilyen nyilvános kritikát elintéz egy bagatel, számára viccesnek gondolt beszólással. Az Álszentségéről már ne is beszéljünk, az uniónak amikor ott van becsicskul és azt mond amit hallani szeretnének, itthon meg adja a keményet ,h a brüsszeli bürökratáknak Ő bezzeg milyen jól megmondta. Putyintól meg annyira barna a gatyája, hogy kérdezni sem mer tőle.

Nem is értem hogy egy ilyen gyáva embernek hogy lehet ekkora szavazóbázisa, mikor minden ember zsebéből szemrebbenés nélkül lopja a pénzt.

2018. febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

A fidesz szavazók azt hiszik Soros a választásokon is indul SGYP nevű párttal. Ez behatárolja az értelmi szinvonalat. Nem tudják ki az, de a csapból is ez folyik a közszolgálati tévékben és utálni kell. Ha Kapanyányi Monyó tervet harsognának akkor azt utálná a csőcselék. https://www.youtube.com/watch?v=xoafiJYEghY

Ha Sorost vesszük akkor megérteném, hogy ki akar ba.szni Orbánnal, (bár szerintem nem annyira kicsinyes)kitaníttatja a bugris kommunista falusi KISZ titkárt a saját pénzén, az meg belekakál a levesbe hálából....

2018. febr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!