Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs itt is szabad...

Miért nincs itt is szabad fegyvertartás?

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 18:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
29%

hanem OTTHONI játékra??? WTF) céllövészet céljából MELLEKEPULETBEN(max ha csak ajto van rajta, ablak nuku, vagy csak a hatadnal), illetve UDVARON szintén céllövészetre, maximálisan betartva a fegyver biztonságos működésének, használatának a szabályait és szakszerűen olyan célra lőni ahol véletlenül sem kapna gellert a lőszer magja.

Mar startbol nem tudod maximalisan betartani a biztonsagi eloirasokat. Sok amcsi szuperhos/CsGo fanboy meg tenne a szabalyokra.

ahol véletlenül sem kapna gellert - na erre kivancsi vagyok hogy oldanad meg, a hatso kertben, persze biztonsagosan...


Nem a lövöldözést legalizálnák hanem a fegyvertartást

Nyilvan jogsit is azert szereztem meg hogy tudjak autot mosni, nem vezetni...

2018. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
40%
Így is sok a hülye még fegyvert is a kezükbe? Azt lőjék le először aki ezt engedné.
2018. febr. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
42%

"Mit írt a 18-as? Csak azért kérdem. mert te vagy jelenleg a 18-as válaszoló..."


Ja, mert törölték a hozzászólását... ő finoman szólva mindenkit lőtt volna...

2018. febr. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Árokpart arra felesleges a 38as de a 22es , van lehetőség lőni annak aki akar hivatalosa, stikába meg megoldható bármi . A tüntetés felesleges és hatástalan . Az önvédelem egyik eszközét tiltotta be a szoci vezetés a paprikaspray szabad viselését , KKVEnek minősítették . Ez ellen lehetne szervezkedni .
2018. febr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, de talan jobb is így. Nem igazán bízom a magyar emberek józanságában, önkontrolljában.
2018. febr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Nézze meg mindenki a benx a robbanékony tinédzser eden lake a másik én a bosszúvágy filmeket meg az osztály című 2007-es észt film drámát végre valahára rájövünk arra hogy miért történnek ilyen esetek.Keressen rá mindenki a bestgore liveleak crazyshit.com oldalakra írjátok be azt hogy bullying nagyon megfogtok lepődni. Még mindig nem esett le senkinek hogy bullying a legfőbb ludas. 26/F
2018. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!