Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az állítják magukról,...

Akik az állítják magukról, hogy nem Soros szimpatizánsok, azok miért ellenzik a kampányt, plakátokat?

Figyelt kérdés

Általában úgy kezdik a mondatot,hogy nem támogatom Sorost, de....


Aztán a végén mégis kiderül,hogy valamilyen szinten Sorosista az illető, mert támogatja a közel-keleti,afrikai ,migrációt, a nemsemlegesítést meg az egyéb ilyen fertő, beteg dolgot.



Soros egy veszélyes ember, az amit csinál, teljesen ellentétes a magyar nemzeti érdekekkel.

Egy igazi nemzeti kormánynak kötelessége ragaszkodni az etnikai arányok megőrzéséhez, egy áruló egy liberális kormány ennek az ellentétét teszi , a mottó ugyanis a "minél színesebb annál jobb".


Kár,hogy a kormány még mindig túl naiv és nem figyelteti ezeket a Sorosistákat úgy a titkosszolgálattal, ahogy Amerika teszi az ellenségeivel.


2018. febr. 18. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki sorosista, aki nem ért egyet a Fidesszel.
2018. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Troll level 3. 100 szint van, úgyhogy húzzál bele.
2018. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés egyértelműen provokatív, nem vitás!

Csak nem értem, hogy ennek a kérdésnek van-e értelme...

Nem vitatkozom ilyenekkel

2018. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok sorosista. Azért nem támogatom a Soros ellenes kampányt, mert 2017-ben is nettó 66 milliárdot szórtak el*. Szerintem sokkal jobb helye is lett volna ennek a pénznek.



*Forrás: [link]

2018. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Sorosista az illető"

Nem létezik olyan, hogy "Sorosista". Ez nem egy szekta, mint a fidesz. Tudom, a fajtád csak vezérben tud gondolkodni de van aki aggyal született.

"mert támogatja a közel-keleti,afrikai ,migrációt"

Sorosnak volt egy olyan tanulmánya amiben migrációval akarta orvosolni a gazdaság hanyatlását de egyrészt a gazdaság más irányba fejlődött, másrészt bebizonyosodott, hogy a migráció a régi gazdasági rendszert sem lenne képes támogatni. Ennek megfelelően már Soros is visszavonta a nézetét.

"a nemsemlegesítést meg az egyéb ilyen fertő, beteg dolgot"

Ilyenről még csak mutatóban sem volt szó Sorossal kapcsolatban.

"Soros egy veszélyes ember"

Nem tudom miért kell rettegni egy amerikai öregembertől. Egy sima pénzügyi spekuláns. Ennyi.

"az amit csinál, teljesen ellentétes a magyar nemzeti érdekekkel."

Nem létezik olyan fogalom, hogy nemzeti érdek, ez nettó ostobaság. Ez kb a hidegháborúval együtt lezárult. Az országok kölcsönösen függenek egymástól, nem lehet egyik aspektusát sem a gazdaságnak elszeparálni, hogy az "nemzeti".

"Egy igazi nemzeti kormánynak kötelessége ragaszkodni az etnikai arányok megőrzéséhez"

A nemzeti részt kifejtettem fent. Egy kormánynak az ország működését kötelessége biztosítani. Ez a kijelentésed is nettó marhaság.

"egy áruló egy liberális kormány ennek az ellentétét teszi"

Az hogy lehet??? Eddig 10% cigány 90% fehér és négy év múlva fordítva??? Nóóórmális maga???

"a mottó ugyanis a "minél színesebb annál jobb"."

Linket, mert ez megint csak mondjunk valami nagyot.

"Kár,hogy a kormány még mindig túl naiv és nem figyelteti ezeket a Sorosistákat úgy a titkosszolgálattal, ahogy Amerika teszi az ellenségeivel."

Csak azok a gyökér állampolgárok (értsd civilek) ne lennének, minden jobb lenne.

Csak reménykedni tudok benne, hogy még nem végezted el az általános iskolát és még van remény... Habár elnézve a lezüllesztett oktatást...

2018. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

A plakátkampány azért vált ki ellenérzést mindenkiből, akinek kettőnél több agysejtje van, mert

- ebben az országban számtalan olyan terület van, ahova jobban kellenének azok a milliárdok, mint a plakátokra

- ez az egész sorosozás egy műbalhé, arra való, hogy a lényegről (korrupcióról, kizsákmányolásról, kiárusításról, stadionokról, kisvasútról, rejtélyes halálesetekről stb.) elterelje a figyelmet

- miközben orbán viktor hatalmas balhét csinált az EU kvótából, és azóta is sorosozik, közben fű alatt beengedett pontosan ugyanannyi migránst, mint amennyit az eu megszabott volna a kvótában, plusz ezen felül letelepedési kötvényeket adott el a gazdag migránsoknak és telepített így be talán többet is, mint az eu kvóta, és még egy sereg ukrán bűnözőt is betessékelt.


Nem kell sorosistának lenni ahhoz, hogy az ember agyát elöntse a lila köd a kék plakátoktól.

2018. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem támogatom, mert ilyen lejáratókampány bárkivel szemben is: nem fair, nem korrekt.

Ezentúl rengeteg pénzbe kerül.

Tovább megyek: most, hogy minden magyar tudja, hogy Soros György mekkora gazember, most mivel lett jobb az ország helyzete? Mert szerintem semmivel...

2018. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

Nagy eséllyel a Fideszre fogok szavazni. Az a baj a plakátokkal és a kampánnyal, hogy alapjáraton nem igaz (A Fidesz féle Soros terv tökre nem azt állította amit maga Soros György mondott) és rengeteg pénzbe kerül. Félelmet keltenek vele és szórják a pénzt (vagy tömik a zsebüket).


Soros György nem is azt javasolta amit a Fidesz állít róla és ők még folytatják is!

2018. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. sértően lekezelőnek érzem a plakátokat. Nem örülök a bevándorlóknak, de a plakátok olyanok, mintha egy olvasni nem tudó idiótának magyaráznának arrogánsan. Azon kívül nem hirdet semmit. Azt hirdeti, hogy baj van. Ez már egy 5.-es nyelvtankönyvben sem felelt meg a reklámnak. Ez olyan, mint amikor az álláshirdetésből minden kiderül, csak az nem, mit kell csinálni. Nem azt mondja, hogy ők mit terveznek, miért szavazzak rájuk stb., csak közöl egy problémát. Hát így könnyű.
2018. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Eleve gáznak tartom,hogy bűnbak kereséssel kell bármivel kampányolni.


A világ,de egy ország összes bajáról sem egy ember tehet.

Elég undorító,lejárató dolog kifejezetten egy embert a célkeresztbe állítani egy demokratikus országban,ahol nem egy király vagy diktátor hozza meg egyedül a döntéseket!


Ha Sorosnak tényleg világuralmi céljai lennének,szerintem már korábban meglépte volna ezeket a lépéseket,amivel őt vádolják.

2018. febr. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!