Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fontos a hódmezővásárhel...

Miért fontos a hódmezővásárhelyi választás?

Figyelt kérdés
Úg emlegetik, hogy a "választás főpróbája". Egy alig 50 ezres vidéki város választása? Hogy lehetséges ez?

2018. febr. 18. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Az ott lakóknak biztosan fontos. Engem pl nem érdekel.
2018. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Marhaság, de az ellenzék mindig sorsdöntőnek nevez egy időközit előtte, mert mindig reménykednek, hogy aztán most győznek. Az utóbbi 1-2 évben szinte sosem győztek, de azért akkor is megmagyarázzák, hogy milyen jók voltak.
2018. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert ezen áll vagy bukik Magyarország sorsa. Olyan mint az Egri vár a középkorban.
2018. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Azt mondják, hogy az ellenzéki összefogás főpróbája - ami szerintem csak részben igaz.

Hódmezővásárhely elég feudális jellegű városka, templomban agitálnak, a polmesi az Atyaúristen, és kirúgnak valakit ha nem áll be a sorba. Szóval nem egy haladó szellemiségű település, de hátha vannak csodák... Én kifejezetten szurkolok Márki-Zay Péternek, nekem ő a szimpatikusabb, hitelesebb!

2018. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem vették észre, hogy a Márki-Zay-t mi célból telepítették vissza.

Későn reagáltak, az a probléma.


Figyelni kellett volna, azért fontos.

2018. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Mert Hódmezővásárhely (*Hódmezőlázárhely) egy igen csak Fideszes körzet, de nem csak azért fontos mert városvezetőt választanak, hanem Lázár János (mondhatni Orbán jobb keze) vezetésével élő vidék. Ha most ott ezt elveszítenék akkor más város is bukna.

Amúgy tudjuk jól a Fidesz nyer, már osztottak utalványt is, avattak mindent, megy a pénz...szolga nép meg szavaz. Megmondta Lázár ha nem az ő jelöltjük nyer nem megy a pénz.

2018. febr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A propaganda nagyon a jelenlegi vezetés ellen van.


A zsidókat is megpróbálják használni, pedig valaki főnök kijelentette, hogy nem, nem támogatják a Márkit. Csak nem elég hangosan, ki tudja átment-e.


Már a bajkeverő, épületfestő propagandista is odapimaszkodott a balhézós haverjaival.


Csupa hangulatkeltés, az öregek félni fognak szavazni menni.

2018. febr. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!