Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, inkább idősebb vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, inkább idősebb vagy veletek egyidős srácot választanátok? Leírás is fontos!

Figyelt kérdés
Szóval adott egy srác, mondjuk 2-3-4 évvel idősebb, tetszik nektek, magabiztos, érett. Aztán van egy másik srác, aki veletek egy idős és Ő is szintén jól néz ki, magabiztos, és ugyan olyan érett, mint az idősebb srác. Tehát nem is igazán van különbség, csak maximum korban. Fontos, hogy semmivel sem érettebb az idősebb(maximum külsőre)! Akkor melyiket választanátok inkább? A veletek egyidőset vagy az idősebbet?

2017. aug. 25. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindkettő ugyanúgy tetszik, akkor a velem egyidőset.

16/L

2017. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Loool hat amelyiknek több penze van, ez konnyu kerdes volt babam johet a kövcsi.

L

2017. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hm...biztos hogy van különbség kettőjük között. Ha más nem viselkedésben. Amelyikkel jobban érzem magam azzal lennék legszívesebben. Illetve jártam már úgy hogy látszatra nem volt különbség és még jól el is voltam az illetővel de később mégis csak rossz volt. Gyerekes és éretlen gondolkodása volt rengeteg mindenben. Úgyhogy inkább az idősebb részemről.
2017. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Őszintén szólva,lesz*rom hogy milyen érett,és hogy hogy nézki.Ha nem jövünk ki jól ,nem szimpatikus,konkrétan ég és föld vagyunk,és nem tudom őt tisztelni mint ember akkor az egész sz*rt sem ér.
2017. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Két ember sosem lesz ugyan olyan és sosem fognak csak korban különbözni. :) De ha vennénk két teljesen ugyan olyan embert, vegyük, hogy ugyan az az ember, csak két másik évből jött. Tehát az egyikben 17, a másikban mondjuk 21. Akkor a 21 évest választanám valószínűleg.

De mivel kétlem, hogy ez történt volna, így azt választanám, aki jobban érdekel.

17/L

2017. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval a nálatok idősebbek nem indulnak nagyobb előnnyel a veletek egyidősekkel szemben? Végül is ez a kérdés lényege. :)
2017. aug. 25. 20:34
 7/13 anonim ***** válasza:

Én jobban szeretem, ha a pasi idősebb nálam, ha valamennyire érettebb és tapasztaltabb.

15/L

2017. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én inkább az idősebbet választanám. Jobban szeretem ha a fiú nálam korban nagyobb

15l

2017. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én ha ismerkedek, mindig csak idősebbekkel teszem. Nem tudom miért, mindig azokhoz van szerencsém. Velem egykoruval meg meg nem is történt ismerkedés.

Úgyhogy valószínűleg az idősebbet választanám.

16/L

2017. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Idősebb
2017. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!