Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Székesfehérvár nem lehet...

Székesfehérvár nem lehet Európa kulturális fővárosa, mert túl sok benne a vidám fehér ember, túl sok a kereszt, és kevés a migráns. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
[link]

2018. febr. 19. 17:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#17 Ki a fene mondaná még? A debreceniek biztos nem. :)
2018. febr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
#19 Ha egyszer végig sétálsz a városon, és minden sarkon templomot látsz, amik közül nem egy nemzetközi jelentőségű műemlék, mit lehet tenni? Fehérváron nem lehet kikerülni a templomokat...
2018. febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
62%

#3 Fehérvár ronda iparváros? :D Ugyanolyan, mint Győr. Debrecenben meg még normális belváros sincs... igaz, ott meg nincs nagy ipar, mivel igencsak csóró település.

Pécs 10 éve hogy nyert a z ezernyi csövesével és a cigánytelepeivel?

2018. febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
77%
Cser-Palkovicsot korábban én is egy normálisabb fideszes polginak gondoltam. De amióta a Szita vezette Megyei Jogú Városok Szövetségével együtt beleálltak a migráncsozó-sorosozós baromságba, azóta a szavahihetősége számomra valahol a béka ülepe alatt van. Meg most komolyan gyerekek. Győr és Veszprém püspöki székhely, Debrecen a "kálvinista Róma" ... szóval mindhárom település nagyon erős keresztény gyökerekkel rendelkezik. Ha pedig a debreceni befogadóállomást nem számoljuk, akkor az előbbi városokban lévő migránsok száma is elenyésző. Ezzel a logikával nézve a többi magyar pályázónak is kikellett volna hullania. Szóval elég izzadtságszagúan kilóg most a lóláb.
2018. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"Ha pedig a debreceni befogadóállomást nem számoljuk, akkor az előbbi városokban lévő migránsok száma is elenyésző"


Én úgy tudom már azt is bezárták.

2018. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Én most felmentem a hivatalos kormányzati honlapra.

Arról valahogy elfelejtett beszélni, hogy a bizottság csak ajánlást tesz.

"A kiválasztási folyamat következő állomásaként háromnapos előválasztási ülésre kerül sor, melyen egy 12 tagú, független szakértőkből álló testület – a pályázati anyagok előzetes tanulmányozását követően – meghallgatja a városok előadásait, majd ez alapján ajánlást fogalmaz meg: mely városok folytassák tovább a versenyt az Európa Kulturális Fővárosa 2023 címért

...

Az ajánlásokról az irányító hatóság szerepét betöltő Emberi Erőforrások Minisztériumának minisztere, Balog Zoltán dönt"

[link]

2018. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
62%
#24 Talán Fehérvár nem püspöki székhely? Debrecen csak hazai szinten "kálvinista Róma", nemzetközi szinten sehol nincs. Fehérvár pedig a királyok városa, ezt sem kéne elfelejteni...
2018. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Az lehet, de én simán el tudom képzelni, hogy Orbán szülővárosába álltak bele. Utálom a Fideszt, de a szélsőséges liberalizmust is.

Fehérvárt szokás még a templomok városának is nevezni egyébként...

2018. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ha Cser-Palkó és a többi fityeszes polgármester nem száll be ebbe a kmapányba, akkor mégis hogyan remélhetnének a városuk számára kormányzati pénzeket?
2018. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Habis László Eger polgármestere az alábbit mondta a beadott pályázatról:


"A város közösségfejlesztési és kulturális stratégiáján nyugvó koncepció minden eleme arról szól, hogy Egernek van mondandója Európa számára és nyitott annak kulturális sokszínűségére. "


Ezek után mégsem jutott tovább, most akkor mégis mi lehetett a gond? Nem ez volt az elvárt?

2018. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!