Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed erről?

Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
Most hallotam a rádióba hogy egy fideszes képviselő 1 óra alatt 2500 aláirás gyüjtött.És még megsem kezdödött a választás,mi lessz itt? Nem fideszes képviselő pártoknak 1 hétbe is bele telik össze gyüjteni 500 alá irást,és akkorsem biztos hogy meg lessz. Fidesz 100% hogy újra kormányon lessz. Ezek szerint ez kell a népnek.
2018. febr. 20. 08:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Viszont így akkor nem értem ez mitől olyan nagy szenzáció... ezt bármelyik párt meg tudja csinálni sok emberrel, sok helyszínen, sok ívvel....
2018. febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11: Így is csinálja mindenki. De kisebb pártok nem tudnak annyi embert mozgósítani. Vagy akiknek nem akkora a támogatottságuk. Pl. egy nagyobb városban, megyeszékhelyen a Fidesznek több száz fős tagsága van. Míg egy Momentumnak pár tíz fő.
2018. febr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

10: Én nem írtam, hogy a képviselő gyűjtötte. De egy képviselő sem áll ki gyűjtögetni. Szerintem ez tök evidens. Nem saját magának kell megszereznie az aláírásokat, hanem a pártja szervezi.

Egyébként meg a média nem szó szerint tálalja a híreket.

A kérdező is csak beírt valamit, a konkrét hírt nem láttuk. Az is lehet, hogy nem is így hangzott el szó szerint. Vagy a főcím ez volt, de a leírásból kiderültek a részletek.

2018. febr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

10:23


"bármelyik párt meg tudja csinálni "


Csak a fidesznek van ekkora tábora,azért nem lehet őket leváltani sem.

2018. febr. 20. 10:51
 15/20 anonim ***** válasza:
hát ennyire szeretik az emberek az ellenzéket. Biztos sorba álltak.
2018. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
53%
He- he, talán oszd el a 60 percet 2500-al, aztán próbálj meg, gondolkodni egy kicsit. Mondjuk arról, hogy a trollkodást is ügyesebben kell csinálni.
2018. febr. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Csak a fidesznek van ekkora tábora,azért nem lehet őket leváltani sem."


Te is csak egy troll vagy, aki nem kérdezni akar, hanem a saját véleményét sulykolja, aztán aki meg nem ért egyet vele, azt jól lepontozza. A fenti mondatból tökéletesen lejött, hogy nálad célba is ért minden propaganda.

2018. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert annyira utálják az ellenzéket, hogy inkább sorba állnak. Biztos látták Ferit tæncolni.
2018. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Akkor te valami nagyon gagyi rádiót hallgathatsz, ha ezt be is nyalod...
2018. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát, lehet. De állítólag Ferit megint látták táncolni!
2018. febr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!