Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha migránsügyben csesztetik...

Ha migránsügyben csesztetik Orbánt az EU-ban, akkor mégiscsak jól csinál valamit, nem?

Figyelt kérdés

[link]


Ha ezek a bevándorlóbarát meg multikulturalizmust akaró politikusok szidják, meg ilyeneket üzengetnek neki, akkor a magyar kormány mégis valamit jól csinál.


Minél hangosabban, minél keményebben szólogatnak be migránsügyben ezek a disznók, az újabb és újabb bizonyíték arra, hogy a Fidesz jól dolgozik.


2018. febr. 20. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Ez tényleg így van. És ezt figyelmébe ajánlhatjuk azoknak a hazudozóknak is, aik szerint "Orbán teljesítette a kvótát".
2018. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Kinem álhatom azt a törpét de ebben az egy dologban egyet értek vele
2018. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Így van!

Minél jobban gyűlölnek minket az EU-ban, az annál jobb!

Szerintem üzenjünk hadat a NATO-nak, hogy minden eddiginél jobb legyen minden!!!

2018. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Korrupciós ügyekben is csesztetik Orbánékat, akkor mégiscsak jól teszik, hogy szétlopják a hazánkat???
2018. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

??? Engem most ordított le az egyik kérdező, ostobának és gyökérnek nevezett, mert nem azt írtam le neki, amit hallani akart. Akkor most én is jól csináltam valamit???


A Politikában érdekek szerint változnak a hozzáállások. Most lehet, hogy leordítják, de 2 év múlva igazat adnak neki, majd 5 év múlva minden az ő hibája lesz.... Ez így szokott menni.

2018. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

"Minél hangosabban, minél keményebben szólogatnak be migránsügyben ezek a disznók, az újabb és újabb bizonyíték arra, hogy a Fidesz jól dolgozik."


Akkor bizony Soros György is jól csinálhat valamit ha ennyire támadják.

2018. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Ez igaz, Soros jól építette ki a hálózatát, egy csomó politikust rángat dróton, és jól lobbizik az illegális migránsok ügyében.
2018. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Jol bizony. Valamit. Az életünk elba-zását. Na azt jol csinálja.
2018. febr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Valamit jól. Vita targyát az képezheti, hogy mit...
2018. febr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!