Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki elmondása miért biztos...

Valaki elmondása miért biztos a Fidesz sima többsége vagy egyáltalán a győzelme?

Figyelt kérdés
Úton útfélen ezzel találkozom, miközben egy fideszest nem ismerek

2018. febr. 22. 18:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
49%
8 év regnálásuk alatt elég sok bűn felszínre került. Ez sosem érte el az emberek ingerküszöbét vagyis de, egyszer, netadó, de ennyi. Az ellenzék meg béna f@s.
2018. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol kell ahhoz élni, hogy valaki ne ismerjen fideszest, de tuti valami über hely lehet.

Nagykörúton belül?

2018. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Elég baj, hogy van 2 millió elmebeteg, aki az eddigi legkorruptabb kormányra szavaz. Az ilyen emberekkel nem is kell leállni vitázni, mert a haza szégyenei. A legnagyobb hazaárulók.
2018. febr. 22. 18:55
 14/27 A kérdező kommentje:
Zugló
2018. febr. 22. 18:55
 15/27 anonim ***** válasza:

Akkor Zugló is valami csuda hely lehet.

Én Nógrád megyei vagyok, de itt minden tele van velük.

2018. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"A Fidesz hibázik, sokat, de még mindig jobb mint az a katyvasz, amit az ellenzék ajánl... azaz nem is ajánl semmit."


Attól még, hogy te nem ismered az MSZP vagy a Jobbik programját, attól az még létezik. Azt meg már mondani sem akarom, hogy kinek nincs programja/alternatívája az ellenzék programja mellé!

2018. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező


Valóban a közvélemény kutatások szerint a fidesznek áll a zászló, de arról ne feledkezzünk meg hogy 4 éve a közvélemény kutatók (1000 fős minta alapján dolgozva) 2-2500 kérdezett után kaptak választ, ma 10-12000 fő kell hogy kijöjjön egy eredmény.


Annyira unják már az emberek ezt a kormányt hogy nyilatkozni se hajlandóak mert ha válaszolnak kénytelenek belegondolni hogy se eü, se oktatás, se közbiztonság. Van mutyi, korrupció, meg független szervezetek akik parancsra büntetnek majd amikor nagy a közfelháborodás azt parancsolják ne büntessenek stb stb

2018. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Én Nógrád megyei vagyok, de itt minden tele van velük."


Na az meg az überszégyen. Régi lerohadt orosz metrókocsik járnak vonatok helyett, kézzel tekerik a sorompót a 21. században, az utak sz___ok, a megyei kórháznak meg nincs mentőhelikopter-leszállópályája. Remélem minden nógrádi elégedett!

2018. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%
Úgy hívják ezt, hogy tömegmanipuláció, a médián keresztül, rátelepedtek e köztévékre, onnan szól a párt propaganda, közpénzből és ez nagyon nagy erő, választást befolyásoló erő.
2018. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
22%
Nyilván a kérdezőnek ls hozzá hasonlóknak nehéz felfogni hogy van egy réteg aki anyagilag sokkal jobban jár a fidesszel. Családi adó egykulcsos adó. Már ezzel megvan a sima többség. Vagy mit gondolsz aki a fidesszel jobban jár kire szavaz majd a Dk-ra aki mindkettőt eltörölné?
2018. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!