Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki elmondása miért biztos...

Valaki elmondása miért biztos a Fidesz sima többsége vagy egyáltalán a győzelme?

Figyelt kérdés
Úton útfélen ezzel találkozom, miközben egy fideszest nem ismerek

2018. febr. 22. 18:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
92%

"Ez sosem érte el az emberek ingerküszöbét vagyis de, egyszer, netadó, de ennyi. Az ellenzék meg béna f@s."


Azért voltak tüntetések: diákok, tanárok, eü dolgozók, postai dolgozók, csak ezt a médiában már nem mutogatják így igen kevés emberhez jut ez el. Akik meg tudnak róla, a közöny miatt nem foglalkoznak vele.

2018. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
85%

Lehet szégyellik kimondani a Fideszesek, hogy rájuk fognak szavazni. Arányaiba ha nézem az én ismerőseim nagytöbbsége is a Fidesz ellen szavazna már. Illetve vannak korábbi Fideszesek, akik tartózkodni fognak.

Az én becslésem, hogy Magyarországon belül 1,5-1,8 millió között lehet a szavazat számuk, tehát minimum 100 ezerrel kevesebb, mint 4 éve. Erre jön rá plusz a külhoni szavazatszám. Nyilván, ha ekkora erőt mozgósítanak ott, akkor valami oka csak lehet. Még ők sem biztosak annyira magukban.

2018. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Mielőtt letámadnátok egyiknek se vagyok haszonélvezője. De tán nem arra kellene pazarolni az energiát hogy a fideszes szavazókat szidjátok mert azzal még egy párt se nyert választást. Kell egy normális ellenzéki alternatíva. Majd szépen ki kell mozdulni és elmenni szavazni. Példának okáért ott a jobbik amely ha az utóbi idők cirkuszait leszámítjuk sokak álltal az egyetlen normális alternatíva. Legalábbis 4 éve is rengeteget hallottam ezt. Majd a kb tíz habzószájú jobbikos munkatársam közül ketten voltak szavazni. Na az anyagilag jobban járó fideszesek közül ez tízből myolc lesz szerintem.
2018. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem félünk, nem fázunk

Orbán Viktor a királyunk

2018. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
77%
Én már semmire nem mondom a politikában, hogy biztos, legfeljebb azt, hogy valószínű. Egyébként, gondolom, azért látják sokan így, mert a médiákból, közvéleménykutatóktól, ezt hallják. Még a Jobbik- közeli közvéleménykutató is ezt méri és ellenzéki elemzők is így látják. Ez így együtt sok ahhoz, hogy véletlen legyen.
2018. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Én mondjuk ezzel a Jobbikkal sem példáloznék. A mi csaladunkban és baráti körünkben csak szavazatokat vesztett, Vona ámokfutása miatt.
2018. febr. 22. 20:12
 27/27 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=omG7wj4u6K4

Mert túl sok ilyen ember van az országban.

2018. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!