Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szijjártó Péter neked mennyire...

Szijjártó Péter neked mennyire szimpatikus, mint külügyminiszter?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lehetetlent kérek, de próbáljuk most meg félretenni, hogy a Fideszben politizál. (tudom, egyeseknek nem fog menni)


Szerintem egy elég intelligens, normális politikus aki megfelelően képes képviselni a magyar érdekeket és más külföldi politikusok is elismerik.


Érdekelne a te véleményed, ha szerinted rossz, akkor miért, ha jó akkor szintén, miért? Ha lehet akkor kultúrált vitát nyissunk és ne kezdjünk el személyeskedni, lehet egymás véleményére reagálni de az emberhez méltóan tegyük, hiszen nem vagyunk egymás ellenségei.


A kultúrált videlkedést előre is köszönöm!



2018. febr. 22. 22:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
23%

1-5 skálán: 0

1-10 skálán: 0

1-100 skálán: 0

2018. febr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
27%
Digo, te Bécsből honnan tudod Szíjjártó milyen? annyira jó, hogy odaközvetített ki téged, hogy ennyire nyalsz a Fidesznek minden kérdésnél?
2018. febr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%

12#, mert aki nem otthon él annak már nem csak a szavazati jogát kell elvenni, hanem véleményt se mondhat a magyar politikáról?

😂😂😂

2018. febr. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Értelmes, okos embernek látszik. Először csodálkoztam, hogy milyen fiatal, de kellemesen csalódtam. Az is pont jó, hogy külgazdasági és külügyminiszter egyben.


Kitérő. Ahogy figyelem a mindenféle megnyilvánulásokat is, nem tenném rá az életem, hogy "nem vagyunk egymás ellenségei". És nem rajtam múlik.

2018. febr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
50%
Hát, én ugyan nem kedvelem, de jobb külügyminiszter lett, mint ahogy a kinevezésekor vártam.
2018. febr. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
32%
A sza.romat szivesebben nézem mint azt a csirkefejű bohóc-tolvajt....
2018. febr. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Digo: mondhatsz véleményt, csak annyira gyanús, hogy aki Bécsben él, az honnan tudja. és nagyon dicséred állandóan, hogy az ország fejlődik, sokkal jobb a fizetés..stb...stb...akkor miért is élsz Bécsben? még mindig azok a piszkos anyagiak? Tehát mégse olyan jó az a fizetés? :D
2018. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 hájaaa ***** válasza:
0%

"mert aki nem otthon él annak már nem csak a szavazati jogát kell elvenni, hanem véleményt se mondhat a magyar politikáról?"


De, mondhatsz csak hiteltelen, és nevetséges. Én sem osztom az észt a rózsadombi nyaralómból hogy a borsodi falukban a bűnözést el kell fogadni és hunyjátok be a szemeteket felette, mert csak pár száz forintokat lopnak.

2018. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
18#, mi a hiteltelen? Minden héten otthon vagyok, olvasok híreket, beszélek emberekkel. Vagy szerinted itt van egy vasfüggöny és aki kiteszi otthonról a lábát annak fogalma nincs többet MO-ról? 😂
2018. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
67%

17#,Az hogy nőnek otthon a fizetések sima ténymegállapítás. A minimálbér is, az átlagfizetés is.


[link]

2018. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!