Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szijjártó Péter neked mennyire...

Szijjártó Péter neked mennyire szimpatikus, mint külügyminiszter?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lehetetlent kérek, de próbáljuk most meg félretenni, hogy a Fideszben politizál. (tudom, egyeseknek nem fog menni)


Szerintem egy elég intelligens, normális politikus aki megfelelően képes képviselni a magyar érdekeket és más külföldi politikusok is elismerik.


Érdekelne a te véleményed, ha szerinted rossz, akkor miért, ha jó akkor szintén, miért? Ha lehet akkor kultúrált vitát nyissunk és ne kezdjünk el személyeskedni, lehet egymás véleményére reagálni de az emberhez méltóan tegyük, hiszen nem vagyunk egymás ellenségei.


A kultúrált videlkedést előre is köszönöm!



2018. febr. 22. 22:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
48%

" De, mondhatsz csak hiteltelen, és nevetséges. Én sem osztom az észt a rózsadombi nyaralómból hogy a borsodi falukban a bűnözést el kell fogadni és hunyjátok be a szemeteket felette,"


Tudjuk, nektek a külföldről okoskodó, Magyarországot állandóan mocskoló liberátorok a "hitelesek", mindenki más hülye, turbómagyar, fideszes, jobber, náci, fasiszta, xenofób, hiteltelen. ;)


Azt hiszem lapozhatunk....

2018. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 hájaaa ***** válasza:
Nem Magyarországot mocskolják hanem a Ge*it. Tudtommal MO =/= orbán.
2018. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
35%
Szijjártó a legjobb külügyminiszter, szimpatikus egy érett felnőtt gondolkodású ember, nem vagyok idősebb nála, épp vele egykorban vagyok,
2020. máj. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A legjobb ember
2020. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
35%
Szimpatikus nekem ő nagyon, 8 hónapja ismertem meg és azt kell hogy mondjam örülök hogy fideszes vagyok mindig mindenben segítenek nekünk, életemben egyik legjobb döntése volt hogy elkezdtem öket követni és soha de soha nem fogom megbánni egy percre sem. A jobbik pedig fejezze be a hamis gondolatait a Fideszről mert abszolút nem igaz csak 2022 kell a szavazat ne dőljetek be nekik egyedül a fidesz mond igazat, tipikus helyzet a Szabó Tímea hazudott a halálozásról , mennyi fertőzött van . Mindegy Szeretlek Petike és fidesz összes tagja.
2020. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!