Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha sikerül a soros terv és...

Ha sikerül a soros terv és bejönnek a migránsok mindenki rovart fog enni?

Figyelt kérdés

Mostanában ezt terjesztik.


[link]


Láttam a kertben egy pókot akkor én azt most meg is enném.


2018. febr. 24. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
4%

Nem elég a csador meg egy kis cenzúra mint nyugaton. Aztán jöhet a rendőrállam. Járőrök a tereken kamerák esetleg páncélozott terepjárók.

https://www.youtube.com/watch?v=rJaiUINXyiY

home of the freee

2018. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Hmmm, fincsi zergek...
2018. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Sosem fog európába annyi ember jönni, hogy ne legyen étel és nekünk is ilyeneket kelljen enni. Ezt az emberek szerintem nem hagynák és nem az étel miatt, hanem úgy alapba sem.

Másrészt a rovartenyésztéshez rengeteg növényi táplálék kell. Terrarisztikai célokra nagy mennyiségben tenyésztenek ilyeneket és tudom, hogy komplett földeket használnak ezen állatok takarmányozására. Ezért ez sosem fogja megoldani az éhezést a nagy népsűrűségeknél, ez csupán csemege bizonyos kultúrákban.

Sokkal nagyobb probléma a kultúrális, szociális és etikai szakadék.

2018. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Egyre gyakrabban van sáskajárás. Azért hozzák a migrantokat hogy feletessék őket velük.
2018. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha sikerül a Soros terv, akkor gyereket fognak zabálni az ufók, és a rovarok meg ufókat, a HAARP-pal elintézi, hogy mindig amigráncsoknak mindig ötösük legyen a lottón, és a magyaroknak már attól is elmenjen a kedve. A végén meg az lesz, hogy szavazati jogot szereznek, és betiltják az ejurópaijaknak az egészségügyi ellátást, csak migráncsoknak lesz, és így megszüntetik a kórházi várólistát. Mi persze csak rovart zabálhatunk, de kétpofára, aki disznótartáson vágáson vagy evésen kapnak, azokat megkövezik, kerékbe törik, karóba húzzák, majd keresztre feszítik, felnégyelik ebben a sorrendben
2018. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Négyes hazudik
2018. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

rovarokat fogunk enni és grillezett skorpiót. de ez most még be van tiltva. a soros tervnek ez is része!

hol tudom megnézni a teljes soros tervet? Ez jobb, mint egy sci-fi, nagyobb marhaságok vannak benne, mint a szcientológiában. gondolok itt Xenu történetére..

2018. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így van. De az is lehet, hogy a "Pusztító" című filmben látott patkányburger a jövő.
2018. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

lehet. teljesen elképzelhető a patkányburger meg grillezett skorpió lesz a napi menünk, ha nem a fidesz győz. akkor megvalósul a soros terv és mindenki meghal.

Orbán Vikor az aki meg tud minket védeni szabadságharcunkban! Védjük meg együtt az Eliost!

2018. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!