Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy értik azt egyesek, hogy...

Hogy értik azt egyesek, hogy Orbán tönkretette az országot? Egyáltalán mit jelent ez a kifejezés?

Figyelt kérdés

Múltkor néztem egy videót, amin Orbán pár barátjával egy mulatóban valami népdalt énekel, valaki hegedül is hozzá, és az volt az egyik komment, hogy "milyen vígan dalolászik miután tönkretette az országot."


Mert én azt látom, hogy a boltok most is roskadásig vannak étellel, lehet menni dolgozni, van áram, a csapból folyik a víz, a gáztűzhely is üzemel, kint járkálnak az autók, az emberek nem lövik lefele egymást mert cirkálnak a rendőrautók. Ez pont így volt 2010 előtt az MSZP alatt is.


Majd ha kecske húzza az autót mert nincs benzin, kútból kell húzni a vizet ami csak forralás után fogyasztható, villany körte helyett gyertyával világítunk és tehén szarra tüzelünk, akkor lehet mondani, hogy tönkrement az ország.



2018. febr. 24. 14:57
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
85%
Már nem egy virágzó, zöldellő, gyümölcsöző fa, hanem már csak egy üres, élettelen tönk. Azt jelenti . Átvitt értelemben szokás használni. A többire most nem válaszolnék.
2018. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
84%
#10: Nem csak mi vettünk fel IMF-hitelt, hanem többek között Portugália, Írország, Lengyelország is.
2018. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
75%

# 10/12 Időpont ma 16:15


Szóval már odáig eljutottunk tisztelt pufajkás nevű provokátor oktatásában, hogy megismerte a világválság fogalmát.

2018. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
12%
Te engem nem igen tudsz oktatni. Tudod ha egy normális állapotban lévő országot ér egy válság akkor nem viseli meg annyira. Ennek megértéséhez azért nem sok ész kell. A körülöttünk lévő országok könnyebben átvészelték itt meg az államcsőd fenyegetett mint Görögországban. Tehetelenségében még a Gyurcsány is lemondott mert halvány fogalma nem volt mit is kellene tennie . Tiszta szégyen. Most meg Magyarország aranykoraként van emlegetve az az időszak.
2018. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
80%
#14! "Te engem nem igen tudsz oktatni." Valamit félreérthettél! TÉGED senki sem akar oktatni. Még az legelhivatottabb pedagogus lelkületüek sem. Kár a szot vesztegetni.
2018. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
18%
Legjobb lenne visszahozni a szakértőt . A Bajnait. Csak elő kell keríteni mert az is úgy eltünt mint szürkeszamár a ködbe.
2018. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
89%

2/3-os, 8 éves uralom után még a flúgos Fletóra hivatkozni iszonyú szegénységi bizonyítvány!

Orbán ahelyett hogy az EU-s pénzekből egy virágzó, fényes országot épített volna, ahelyett amit csak lehetett mindent ellopott a csicskáival együtt! És csak sunyít, sunyít, sunyít!

2018. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
18%
Miért ne lehetne felhozni? Nem én kezdtem el azt az időszakot felemlegetni és folyton a világválságra fogni mindent.
2018. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
54%
#19, oké nem te voltál, de egy kormánypárti (#5) kezdte el emlegetni az előző kormányt elsőnek.
2018. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
91%

Az előző kormány 8 éve nem regnál. Most ez a kormány van!

Ezzel kell foglalkozni, mert ez baszik ki velünk....

2018. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!