Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek tetszik a Magyar...

Nektek tetszik a Magyar Munkáspárt programa?

Figyelt kérdés

[link]


Az a része tetszik, amely szerint Mészáros Lőrincnek és Vajnának a vagyonának 45%-át be kell adnia, mely az egészségügyre és oktatásra lesz fordítva.



#program #Munkáspárt #Thürmer Gyula #Mészáros Lőrinc #retteghetnek a milliárdosok #valódi baloldal #megleckéztetett fideszesek
2018. febr. 26. 23:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Alapvetően én is ellenzem a kommunizmust.

De a Munkáspárt mégis szimpatikus, mert én elvek mentén politizálok, engem nem érdekel, hogy milyen színű a politikusnak a nyakkendője és mennyire szépek a szemei.


Ha megnézzük elvek mentén a magyar politikát, akkor azt látjuk, hogy az összes politikus oppurtunista gerinctelen féreg. Egy sem volt hű elveihez, mind az adott helyzetben érdekek mentén politizált. Lásd a Soros-bérenc liberális Orbánt, vagy a Putyin-éltető Gyurcsányt.


Azonban Thürmer Gyula az egyetlen politikus, aki mindig is hű maradt az elveihez, kezdve a rendszerváltástól egészen napjainkig változatlanul sziklaszilárdan képviselte az elveit. Melyik másik politikusról mondható el ugyanez?


Hiába nem értek egyet a kommunizmussal, de mint elveihez hű emberre leadnám a voksom.

2018. ápr. 7. 16:41
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Èn a Munkàspàrtra szavasztam.

Mindig is ràjuk fogok szavazni.


Nem èrdekel,hogy nem tudnak bejutni a Parlamentbe,de inkàbb adom a szavazatom egy olyan pàrtnak,mint a Munkàspàrt,akik a szegènyek mellett vannak,mint annak a pàrtnak,aki,akik a milliomosokat,milliàrdosokat tàmogatjàk.


De vannak mèg több indokok is amièrt a Munkàspàrt mellet szavazok.


A Fidesz csak stadionokat èpíteni,baràtok,rokonok zsebeit tömni,hazug ígèreteket tenni,tagadni,mutogatni a múlt rendszerre,uszítani,hazudni,csalni,

lopni tud!

2018. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Valaki hisz még Gorbacsov talpnyalójának?
2019. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!