Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarja azt az ellenzék...

Miért akarja azt az ellenzék elhitetni, hogy a fideszesek lopnak?

Figyelt kérdés

Miniszterelnök úr soha nem áll le vitázni velük, mert nincs értelme. Csak vagdalkoznak. Más képviselővel is megesik, hogy körözött bűnözőkkel üzletel. Más is lop. Nem lehet, hogy csak az ellenzék irigy és savanyú nekik a szőlő? Mert szerintem ez van mögötte!

Akkor meg inkább Orbán Viktor, Tiborcz, Andy Vaja, Habony, Rogán, Mészáros, Garancsi, Lázár erősödjenek, akik majd embertársainknak munkahelyet, munkát biztosítanak! Mit gondolsz?

Egyébként nekem is van fidesz szavazó ismerősöm és nem lop. Sem a boltból, sem közbeszerzéseket!



2018. febr. 27. 09:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
A 70 éves, lepcses szájú szomszéd nénit áldotta meg az ég ennyi ésszel, mint téged kérdező.
2018. febr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem érdekel az ellenzék, sem a kormányzó pártok. Egy a lényeg, hagyjanak engem is lopni.
2018. febr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kedves #1-es!


Miért, te mit válaszolnál ilyen kérdésekre, mint amiket ez a hölgyemény feltesz? Folyamatosan csak támadják a fideszt és kormányt! Nem is csoda, lebontanák a kerítést és végrehajtanák a Soros tervet!

A szájuk meg ugyanakkor nagy, lásd itt:


https://www.youtube.com/watch?v=VBnH7FCdaA0


Lehet cinikus a válasz, de nem érdemes belemenni olyanokkal vitázni, akik a kerítést lebontanák és a Soros terven dolgoznak! Miért kell állandóan támadniuk, miért nem látják meg ami szép és jó? Csak nem savanyú a szőlő?!

2018. febr. 27. 09:27
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

És ti miért nem láttátok 2010 előtt azt, ami szép és jó?

Érdekes, amíg nem kerültetek kormányra, folyamatosan azt hallgatta az egész ország tőletek, hogy a rohadt MSZP szégyellje magát, amiért Magyarország nem olyan fejlett, mint Nyugat-Európa, de amióta ti kormányoztok, minden megfordult, mert azóta már büszkének kell lenni, hogy Magyarországon sokkal jobb az élet, mint a Balkánon meg Afrikában.

Ezt hallani tőletek állandóan, hogy Magyarországon jobb ám az élet, mint a világ 90%-án! Juhé!

Csak akkor azt nem értem, hogy az MSZP-érában nem volt szintén jobb, mint a világ 90%-a? Akkor meg?

Ja, meg hogy nincs is szegénység, mert tele vannak a bevásárlóközpontok. Igen? És az MSZP alatt nem voltak ugyanígy tele? Érdekes, én arra emlékszem, hogy de.

Akkor ennyi erővel miért is lettek leváltva?

2018. febr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Hát te is átestél egy agymosáson. Sajnállak.
2018. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

https://www.youtube.com/watch?v=X3M-IbUPF34&app=desktop


itt a fűrered beszéde amikor elismeri nincs soros terv csak impotens kormánypárt

2018. febr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Gyurcsányék mennyit loptak?! Bajnai?

Vonáék is lopnának!

Azért kell a fideszre szavazni, mert ők már megszedték magukat, nem fognak akarni már több pénzt! (amúgysem lopták, vannak vállalkozásaik. Adót fizetnek, munkát és kenyeret adnak embertársainknak)

2018. febr. 27. 09:49
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

"Vonáék is lopnának!"


meséld el kérlek melyik kormányzásuk alatt derült ki hogy Vona veje miatt 13 milliárdot kell visszafizetnünk az eunak mert Vona által kinevezett legfőbb ügyész nem talál problémát egy bűnszövetkezetbe?


Jah tényleg az az Orbán veje és Orbán nevezte ki Polt Pétert hogy ne nyomozzanak a bűnszervezetük után.

2018. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Mi van kérdező? Ma nem volt suli, vagy a tanítási órán nyomod?
2018. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

"Akkor meg inkább Orbán Viktor, Tiborcz, Andy Vaja, Habony, Rogán, Mészáros, Garancsi, Lázár erősödjenek, akik majd embertársainknak munkahelyet, munkát biztosítanak! Mit gondolsz? "


Azt gondolom, hogy senki ne lopjon, se jobb, se baloldal... mert az bűn, mindkét oldalon. És ez különböztet meg engem tőled: neked a mostani lopás az oké, de a 2010 előtti nem...nekem meg egyik lopás sem elfogadható. Alapjában véve sok jobboldali embert ez különböztet meg a baloldaliaktól.

2018. febr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!