Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók! Ha nem a...

Fidesz szavazók! Ha nem a Fideszre szavaznátok, mit várnátok egy párttól el, hogy meggyőzzöm titeket? Ellenzéki rajongók, ti?

Figyelt kérdés
Sokan vannak akik azért szavaznak a Fideszre, mert azt mondják, nincs más, a többi még rosszabb. Milyen pártnak kellene lennie, ha semelyik ellenzékre se lenne érdemes szavazni? Baloldali szavazók, ti is fűzzetek ide megjegyzést, milyennek kellene lennie?

#Se Fidesz #se ellenzék
2018. márc. 1. 12:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hol írtam ilyet? Idézd azt a szövegrészt.
2018. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nos eltelt azóta idő de gondoltam még aktuális a kérdés. Első választásom lesz, még tanulok. Szóval én nem azt nézem, hogy ki bal és ki jobb oldali, hidegen hagy. A különbséget sem nagyon hiszem, hogy észre lehetne venni. Nos az a nagy helyzet, hogy nagyon sokat gondolkodtam, hogy kire szavazzak végig vettem a pártokat, figyeltem mit mondanak osztálytársak ők mit csinálnak stb.

Véleményem szerint undorító, hogy emberek (politikusok) (általánosítva) milyen szinten tudnak egymásra mutogatva várni, hogy melyik sértegetés válik be jobban a népnek.

Jobbik részéről megy hogy a kormány korrupt. Erre építenek pártprogramot. A jelenlegi kormány elszámoltatásával. Az elszámoltatás szó nekem túl radikálisan hangzik. (magánvélemény) Aztán a független diákparlament mozgolódása szintén ide tehető ami szerintem egy vicc.. nos mind1 szóval a jobbikra nem szeretnék szavazni.

A többi pártot figyelemre sem méltattam, mert túl sok az ígéret, miközben jenlegi helyzet alapján nem lehetne velük mit kezdeni. Szavazzuk meg őket, hogy 10-12 év múlva legyen belőle valami...

Szóval miért a Fidesz? Tény hogy követnek el hibákat. Tény, hogy lehetne többet költeni az oktatásra. Tény hogy lehetne többet költeni az egészségügyre.. Viszont! Olyan magyar mentalitással születtünk, hogy a sok jó mellett csak a rosszak maradnak meg.

Jelzem, hogy az oktatást folyamatosan fejlesztik. Lehet, hogy nem a megfelelő léptekben, de előre halad. A fdp az utcára hívta a diákokat, hogy tüntessenek. sok órájuk van... nem tehetség szerint tanítják őket... túl sok a felesleges információ. Ezeket megnézve egy átlagos diáknak heti 40 órája van maximum. Ami átlagosan 8 órát jelent napi szinten. Ha kivennénk a heti 5 tesit, akkor 35 óra lenne egy héten. Ami még mindig lehetne sok, de valójában nem az.

Elvileg volt rezsi áfa csökkentés és emelték a béreket. Nos ezekről nem tudok nyilatkozni, mert nem kapok fizetést, nem fizetek rezsit, és nem számolgatok áfát sem. Viszont azt tudom, hogy az elmúlt 2 évben magasabb életszínvonalon tudunk élni mint előtte. Nos röviden ez. Tudom mindenre lehet kifogásokat találni, de ez a véleményem. Aki kimegy külföldre, mondván, hogy nincs megélhetés, nos róluk külön megvan a véleményem... de ezt inkább megtartom

2018. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Meg eltakarították a balliberális kormány mocskát, amit hagyott maga után.
2018. márc. 23. 06:56
 14/15 anonim ***** válasza:
Valamikor feltettem azt a kérdést a fideszeseknek, hogy mi kell ahhoz, hogy végleg kiábránduljanak a pártjukból. Egy válasz sem érkezett. Szerintem ha valaki meghúzott volna valamikor egy ilyen kritikus vonalat, amikor szimpatikus lett a számára a Fidesz, akkor már százszor kiábrándultak volna, de nincs ilyen szembenézés a tényekkel, a tűréshatár nyúlik, mint a rétestészta.
2018. ápr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem mindenki akart Fideszes lenni. Csak így alakult.


https://www.youtube.com/watch?v=r943P8tQtks

2018. ápr. 24. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!