Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók! Ha nem a...

Fidesz szavazók! Ha nem a Fideszre szavaznátok, mit várnátok egy párttól el, hogy meggyőzzöm titeket? Ellenzéki rajongók, ti?

Figyelt kérdés
Sokan vannak akik azért szavaznak a Fideszre, mert azt mondják, nincs más, a többi még rosszabb. Milyen pártnak kellene lennie, ha semelyik ellenzékre se lenne érdemes szavazni? Baloldali szavazók, ti is fűzzetek ide megjegyzést, milyennek kellene lennie?

#Se Fidesz #se ellenzék
2018. márc. 1. 12:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Erre én is kíváncsi volnék, ámde az átlag Fidesz szavazó értelmi színvonalát ismerve aligha várhatunk tőlük értelmes magyarázatot, mert csak annyira telik nekik, hogy "Csak a Fidesz" meg "Migránsok" meg "Fúj Soros"
2018. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom hogy a több mint 200 bejelentett pártból, amiből legalább 40 komolyan gondolja amit mond, mindenkinek van megfelelő párt.

Az már más kérdés hogy a többség nem tudja magát reklámozni, a Momentumnak is például csak szerencséje volt. Ha nincs az olimpia, senki se tudna most se róluk.

Illetve megint más kérdés, hogy az átlag magyar választó nem tájékozódik. Attól függetlenül hogy most fideszes, MSZP-s vagy épp jobbikos szavazóról van szó, az átlag szavazó jó esetben az általa választott párt programjával van tisztában, de már a nagyobb pártokéval nincs. Az már királyi eset, ha nagy vonalakban tisztában van a legnagyobb pártok programjával ( mondjuk legyenek a 2% feletti pártok, ez jelen esetben fidesz, jobbik, MSZP, LMP, DK, talán együtt és talán Momentum, bár utóbbi kettő nem tudom hogy most hány százalékon áll ).

2018. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"Fidesz szavazók! Ha nem a Fideszre szavaznátok..."


Már értelmetlen a kérdés: egy fidesz szavazó a fideszre szavaz...logikus. Ha nem a fideszre szavaz, akkor nem fidesz szavazó.

2018. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Fidesz szavazó leszek úgy néz ki. A saját szemszögemből (meg ugye a családom szemszögéből de az kb ugyanaz) a Fidesz logikus választás, rövid és hosszabb távon is. Ha az ellenzék egyértelműen hasznosabb választásnak tűnne, akkor oda szavaznék. Olvastam az LMP tervéből, voltak benne olyanok is ami tetszenek, meg olyanok is amik nem. Viszont nem tudhatom, hogy ők mit tartanának be, de azt tudom, hogy a Fidesz alatt mire számíthatok. Viszont Még gondolkozom, de a Fidesz a helyzetemben nem tűnik rossznak.
2018. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*leszek, *még. Más hibát eddig nem vettem észre abban, amit írtam.
2018. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Csak hogy tisztázzuk! Tudok rajongani egy beategyüttesért. Egy focistáért, egy énekesért, egy színészért, és talán egy helyzetért is.

A politikát azonban áttekintem, megítélem, és vagy támogatom, vagy elvetem. Párt engem meggyőzni szóval nem tud. Azonban vizsgálom mit tesz, amit mond, egységben van e cselekedeteivel, elképzelései előrevivők-e, kivitelezhetők-e (a mesék nem a politikába valók). És ha úgy látom, egyezik az értékítéletemmel, akkor támogatom. Ha nem, akkor a többieket is próbálom lebeszélni róla.


Téged például arról, ne rajong, mert ráfázol. Gondolkozz, vizsgálj, hasonlíts és dönts értelmesen. Ekkor taláj jól jársz.

2018. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A Fidesz szavazó azért az, mert arra szavaz. Ha az mszp-re szavazna, akkor már mszp szavazó lenne
2018. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Átolvastam a válaszokat és a ma 14:37 válaszomon kívül nem igazán láttam, hogy a kérdésre válaszoltak volna és mégis lepontoztak. Megszoktam ezt a gyakorikerdesek.hu-nál.
2018. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

A Fideszre szavazok a kezdetektől fogva és így lesz most is. Szóval engem lehet Fidesz szavazónak hívni.

Egy esetben tudom elképzelni, hogy másra adjam a voksom:


Ha lenne egy olyan párt, amely értelmesen tud kommunikálni és nem ócsárolna kapásból mindent, amit az aktuális kormány tesz, hanem őszintén elismerné a jó intézkedéseket és túlzások nélkül nevezné meg a rosszakat. Ha minden egy problémára kézzel fogható, logikus és részletes javaslatokat tennének, nem csak a levegőbe böfögnének valamit. Ha nem csak egy beszűkült látókörű Budapest centrikus párt lennének. Na egy ilyen párt esetében újra elkezdenék hinni a csodákban.


Addig is marad a Fidesz, mert egyébként a pártok között egyértelműen a legjobb opciót ők nyújtják.

2018. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Olyan párt nem létezik sem most, sem máskor, sem itt, sem máshol. Ugyanis te semmiféle hibát nem fogadsz el, akár szépen, akár csúnyán mondják. Tehát valóban Fidesz szavazó vagy.
2018. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!