Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közeleg az április, mit...

Közeleg az április, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szakértője a politikának de vontam le megkérdőjelezhetetlen, tény alapú következtetéseket. A fidesz európa legkorruptabb leghazugabb és legigazságtalanabb diktatúrája. Azért diktatúra mert minden országot érintő kérdésben egyetlen egy párt, de inkább ember kompetens ami definiálja a diktatúrát. Porba tiporja a jogállamiságot és a parlamentalizmust, valamint szó szerint minden amit az az ember állít hazugság. Aztán a probléma hogy akik kiábrándultak végre ebből az álságos magát fidesznek hazudó társaságból ( se nem fiatalok rohadtul nem demokraták és nem is szövetság mivel orbán pakolta be a saját talpnyalóit) azok a jobbik felé tendálnak ami a világ egyik vicce, egy értelmesen működő országban sosem jöhetne létre egy nyíltan náci párt. Csodálkozok hogy még nem küldtek nátó katonákat magyarországra, na majd ha ne adj isten hatalomra kerülnek.. A DK tűnik számomra legértelmesebbnek, de ők sem tükrözik a politikai nézeteimet. Aztán vannak ezek az ábrándos aranyos pártok, amik valóban jó programmal rendelkeznek azonban senki nem veszi komolyan őket és sosem lesz szignifikáns részesedésük. Ilyen pl az LMP vagy a MOMA, ti mit gondoltok ?

2018. márc. 2. 13:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

Magyarország elveszett. Megint megválasztják a Fideszt és 2/3-ot szerez a parlamentben.

Még több milliárddal fog gazdagodni az Orbán família és a haverok. Ha nem jön majd az EU-s pénz, akkor felvesznek még egy 3000 milliárdos orosz hitelt.

2018. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

"DK tűnik számomra legértelmesebbnek"

Pfff, basszus... Előtte meg arról papol a nyomorult hülyélye, hogy így meg úgy a diktatúra. Akkor hasonlítsd össze, hány szemet lövetett ki az, akit diktátornak hazudsz, és hányat annak a bandának a vezére akit értelmesnek hazudsz.

2018. márc. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

"Közeleg az április, mit gondoltok?"


Szerintem is közeleg.

2018. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

"Akkor hasonlítsd össze, hány szemet lövetett ki az, akit diktátornak hazudsz, és hányat annak a bandának a vezére akit értelmesnek hazudsz."


Szerintem egyik sem lövetett ki egy szemet sem.

Te másképp gondolod?

2018. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen egyetétek azzal,amit az első sorba írtál.
2018. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Én azt gondolom, hogy most már tényleg kellene egy kis tavasz, tavaly ilyenkor már kibújtak a paradicsom csíranövénykéim a palántázó földből, idén meg el se vetettem még a magokat. Mi lesz az idei paradicsom terméssel ? De ahogy mások kérdezték, idén már lemosó permetezés sem lesz? Ha így mennek a dolgok, nagyon hirtelen jön a nagy felmelegedés (ha egyáltalán lesz tavasz), ami semminek és senkinek nem tesz majd jót.
2018. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ezt mire alapozod ?
2018. márc. 2. 14:52
 8/15 anonim ***** válasza:
2018. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem a márciust. Itt még téli hideg van :(
2018. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Igen, látszik, hogy nem értesz hozzá, maradjunk ennyiben.
2018. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!