Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akik 2015 áprilisban voltak...

Akik 2015 áprilisban voltak ECL B2-középfokú, angol nyelvvizsgán, mit gondoltok a magnós feladatról?

Figyelt kérdés
Csak én őrültem meg, vagy tényleg iszonyat nehéz volt?

2015. ápr. 11. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én németen voltam ma, de szerintem az is nehéz volt, nem is kicsit. Lehet idén emelték a vizsgák nehézségét. Pedig nem könnyű vizsga amúgy sem az ECL.
2015. ápr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azt éreztem, hogy nem volt olyan nehéz, mint amire számítottam, az első kifejezetten nagyon könnyűnek tűnt. Akikkel beszéltem ők is azt mondták, hogy egész egyszerű volt.
2015. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem a krisnás-maharadzsázs katasztrófa volt... Simán rakhatták volna felsőfokra is
2015. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem is nagyon nehéz volt.
2015. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A második része sajnos nehéz volt, simán C1 kategória. Eredményre kíváncsi vagyok, bár sok reményt nem fűzök hozzá. 30 napot írtak, még csak 16 nap telt el, de van hogy hamarabb/később végeznek.

Mindkét téma a hallgatáson meg kell legyen 40%, vagy csak a kettő együtt?

2015. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A 2. része szerintem is szörnyű volt
2015. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Megkaptam az eredményt. Jól mutatja, hogy arányaiban mennyivel nehezebb volt a magnós rész, mint kellett volna legyen.

Speaking: 96%

Listening: 65%

De legalább megvan a vizsga :)

2015. máj. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!