Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, továbbra is...

Fideszesek, továbbra is biztosak vagytok még az áprilisi győzelemben és a 2/3-ban?

Figyelt kérdés
A csúfos vásárhelyi bukás után is biztosak vagytok a győzelemben?

2018. márc. 2. 15:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
Az vásárhelyi bukás és az ellenzéki ünneplés miatt olyan fideszesek is elmennek majd szavazni, akik eddig biztosak voltak a győzelemben és ezért nem mentek volna el.
2018. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
#12: Ilyen fideszesből nagyon kevés van. Aki hívő fideszes, az mindig megy szavazni. Még ha olyan hülyeségről is van szó, mint a menekültekről szóló népszavazás. Olyan ellenzéki sokkal több van, aki eddig úgy látta hogy felesleges szavazni mert úgyis a fidesz nyer, most viszont úgy gondolja hogy van esély.
2018. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%

"Még ha olyan hülyeségről is van szó, mint a menekültekről szóló népszavazás."

Hát, ha a menekültekről szóló népszavazásra elmenő mind a 3.4 millió ember hívő fideszes, akkor áprilisban 3/4 lesz.

2018. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#14: Senki nem mondta hogy mindenki fideszes aki elment, de azt igen hogy a fideszesek közül mindenki elment. Szövegértés.
2018. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
35%
Ahha..az olyan hülyeségekre, mint a menekültes népszavazás, miért ment volna el a nem hívő
2018. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
11%
Könnyen lehet, hogy a Fideszre szavazom majd. Nem vagyok biztos benne, de a győzelem szerintem valószínű. Kétharmad szerintem nem lesz, bár lehet, hogy mégis.
2018. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!