Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha elégedett vagyok a környeze...

Ha elégedett vagyok a környezetemmel akkor a Fideszre érdemes szavazni?

Figyelt kérdés
Debreceni vagyok és a város úgy jó ahogy van.
2018. márc. 2. 18:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
36%

18! Figyelj, az ostobaság nem szégyen, de nem is dicsőség. Nem az államadósság csökkent Ft-ban , hanem a GDP arányos államadósság. Az államadósság azért növekedett, mert a kamatok és az árfolyam ingadozások nem tettek jót neki. De tény, hogy O. V. nem fogadta el az IMF újabb csomagját, végül is enélkül is kimásztunk a gödörből. Az államadósság GDP szerint azért csökkent, mert 2013-tól fogva erősödött a gazdaság. A kozmetikáról csak annyit: Gyurcsány Ferenc és kormánya kozmetikázta az adatokat, ők csaltak folyamatosan a költségvetési adatokkal. Hála nekik, meg kellett változtatni, a tagállamok ellenőrzési metódusát, már nincs lehetőség a csalásra, ma Fletóék néhány hónap alatt lebuknának. Azt hogy emberileg mit értél el, ne részletezzük, olyan ostoba vagy két diplomával, hogy mint más egyszerű ember 8 általánossal, elég lenne végig nézni az ország gazdasági adatait, máris kilóg a lóláb. Kimentél 2010-ben, a szocik a szemed előtt tették tönkre az országot, vered a nyálad, mert azt hiszed, hogy raklapozó robotokat programozva már közgazdász zseni lettél. A hazugságról csak annyit, hogy: Hazudtunk reggel, délben, meg este - ismerős?

"Nyilvánvalóan végighazudtuk az utolsó másfél-két évet. Teljesen világos volt, hogy amit mondunk, az nem igaz."

- majd kicsit tovább gördítve - Az isteni gondviselés, a világgazdaság pénzbősége, meg trükkök százai, amiről nyilvánvalóan nektek nem kell tudni, segítette, hogy ezt túléljük. - tudod, amikor a költségvetési hiányt el kellett rejteni, mert ha kiderül, abból óriási baj lesz. Te is ugyan azt csinálod, ugyanúgy hazudozol még magadnak is, mint a szocik, akik részeredményeket kiragadtak, mert persze a végeredmény szánalmasabb nem is lehetne. A 3000 milliárdról csak annyit: ma már mindenki tudja, hogy ment az államadósságba, tudod, amit a szoci haverok felvettek, majd elosztogattak - hogy megnyerjék az őszi önkormányzati választásokat - csak te még le vagy maradva, mert a robotokon kívül semmihez nem értesz. Ja, csak mondanám, idehaza egy gazdasági egyetemi diplomával megkeresem azt, amit te innen 2000 km-rel arrébb, ki se kellett utaznom.

2018. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó válasz, aztán végeztem: igazi Fideszes vagy. Mindenki más hülye, csak nálatok az igazság. Mindenki más mindent rosszul csinál, stb. Arrogáns, majd mi megmondjuk a tutit jellegű hozzáállás. Aki nem közénk tartozik, az csak buta, korlátolt, megvezetett lehet. Érvelni nem lehet veletek, mert azonnal relativizálni kezdetek, mi nem, mert más is. Érted ez milyen óvodás érvelés? És egyáltalán nem verem a mellem, csak közöltem a tényt, amit nem vagytok képesek hosszútávon felfogni: ha az arroganciátokkal kisöpritek az országot, mert a normális, tenni akaró, politikától hányó emberek elmennek, akkor hosszú távon mi lesz veletek? Ültök a nyugdíjasok, a cigányok meg a közmunkások között és élvezitek a sikert? Ehhez mondtam, hogy hajrá. A fizetésekkel meg nem akarok veled személyeskedni, de igen meglepődnél, ha tudnád, hogy mennyit kapok nettó (kézbe) havonta. De csak nyalogassátok egymást, hajrá NER. Amit jól jellemez, hogy ilyen tagjai vannak, mint pölö te. Érvelés, jövőlátás (egészségügy, oktatás), tervezés nuku, csak a nagyvezér éljen soká. Ez is való nektek. Élvezzétek.
2018. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!