Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha elégedett vagyok a környeze...

Ha elégedett vagyok a környezetemmel akkor a Fideszre érdemes szavazni?

Figyelt kérdés
Debreceni vagyok és a város úgy jó ahogy van.
2018. márc. 2. 18:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%
Majd mindjárt megkapod a magadét a diktatúrázó, itt minden szar-ozó, orbánfóbiás hülyéktől.
2018. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Könnyen vagy kaptatok faxa stadiont. Az új Bozsikot meg még el se kezdték.
2018. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Azért nem kell túl szűklátókörűnek lenni. Ne csak a saját szemszögedből nézd és ne csak a saját környezetedet. Alaposan körbe kell nézni és a perspektívát is tekintetbe kell venni. Olyan csak a mesében van meg romantikus lányregényekben, hogy fehér meg fekete, csak kiváló és jó, másik végletben meg gonosz és elvetemült.
2018. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Várd meg míg elmúlik az elégedettséged! Hamar bekövetkezik, hidd el.
2018. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
Debrecenben túl sok a kapitalista meg a kulák.
2018. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%

Az inkább önkormányzati választás, most országgyűlési lesz...


Ha szereted a korrupciót, nem érdekel hogy a fiatalok kivándorolnak, és a hatásos külpolitika szerinted ha utálnak minket az EU-ban, akkor szavazz nyugodtan a Fideszre.


Hogy a migránsokról mi a véleményed az nem fontos... Ha támogatod a migrációt akkor ugye nem érdemes a Fideszre szavaznod, mivel az egyetlen kampánytémájuk a migránsellenesség. Ha nem támogatod, akkor meg a Fidesz befogadott pár ezer migránst, így szintén nem érdemes rájuk szavazni.

2018. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
A mai Debrecen Magyarország egyik legelmaradottabb gondolkodású városa ... sajnos.
2018. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Hát érdekesek a válaszok.

Ami miatt elgondolkodtam ezen hogy a belvárosban kértek hogy írjak alá ajánlást és ott mondta a képviselőjelölt hogy Debrecen fejlődése as tét.

Amúgy nem értek a politikához, most lettem 18.

2018. márc. 2. 19:15
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

"Amúgy nem értek a politikához, most lettem 18."


Ne légy bolond, ne ártsd bele magad, ismerkedj, csajozz éld az életet.

2018. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
Milyen fejlődés? Persze, egy hónap múlva választás, most ezt mondják, aztán meg a fejlesztésre szánt pénzt ellopják majd ahogy eddig is. Minden fejlődik, csak éppen visszafele: már romokban az EÜ, az oktatás, a szociális szféra, másfél millió fiatal munkaképes ember hagyta itt az országot, ha szerinted ez mind rendben van mert cserébe kaptatok egy stadiont meg két szobrot akkor gratulálok, szavazz csak rájuk. Aztán majd megnézheted mi lesz ebből az országból. Soha többé Fideszt egy percig se! Annyi kárt összesen nem csinált eddig senki mint ők.
2018. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!