Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hódmezővásárhelyi választáso...

A hódmezővásárhelyi választások óta másnak is feltűnt, hogy az interneten, ezen az oldalon is, sokkal több a fideszes kommentelő, válaszoló?

Figyelt kérdés

A korábbi ismert jobbosok mellett most hirtelen feltűnt szinte mindenütt egy csomó új ember, és most ontják a Fidesz propagandát, nézzetek szét itt is, korábban is volt pár állandó fideszesünk, de most hirtelen, mintha háromszor annyian lennének.

Azt mondta Orbán, hogy meg kell háromszorozni az erőfeszítéseinket, itt is ezt látjuk?


2018. márc. 3. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
nekem nem igazán
2018. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nincsen több.
2018. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Többen vannak, de nem a hódmezővásárhelyi választások óta. Ez korábban kezdődött és nincs benne semmi meglepő, a választások közeledtével.
2018. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ha többnek látszik, az azért van, mert több lett a fideszellenes kérdés, amit nem lehet szó nélkül hagyni.
2018. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Elkezdődött a kampány, egy bérkommentelőnek több accountja is van.
2018. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a parancs a CAP-on. o7
2018. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

"Elkezdődött a kampány, egy bérkommentelőnek több accountja is van."


Neked mennyi van, aranyom?:D Azon röhögök, amikor némelyikőtök lukra fut a kérdésével, és gyorsan törölteti. Mint pl. valami csatornás kérdést épp ma este...Ez beleszámít azért a darabszámba, vagy be kell pótolni, hogy meglegyen a norma?:D

2018. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 nekem 1 van "elvtárs". Hát neked? Igen, látom ám hogy vannak elvtársaitok a moderátoroknál, akik törlik a nektek erős/kifigurázó kérdéseket, hozzászólásokat.
2018. márc. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sose voltam "elvtárs", még ha neked ez is a megszokott megszólítás...:D Az pedig nem túl valószínű, hogy a modik törölnek egy olyan kérdést, ami a fideszes önkormányzat állítólagos g..ciségéről szól egy településen, aztán kiderül, hogy minden képviselő polgármesterestül független, akik a Fidesz-kormány által nyújtott támogatást síbolták el. Ez valóban kellemetlen - a kérdezőnek.:DD
2018. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!