Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vitát szeretnénk rendezni a...

Ceaser0712 kérdése:

Vitát szeretnénk rendezni a debrecenieket érintő helyzetről, esetleg problémákról. Tudom nem elég reprezentatív, de érdekelne egy két kommentelő mit gondol milyen témákat vessünk fel a vita során?

Figyelt kérdés

2017. márc. 3. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Pl ne csak a belvárost "fejlesszék" mert azon túl is van élet.

Másik az hogy kevés a buszjárat, délután és reggel egy bizonyos időszakban olyat tömeg van, hogy 1más hátára állnak az emberek meg egymásba kapaszkodnak.


Biztosan mással is van probléma de én ezeket is felhoznám.

2017. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az egyre növekvő számú külföldi diák - bár elhiszem, hogy szép bevételt hoznak a városnak és az egyetemnek egyaránt - a város bizonyos részeit (egyetem környéke, belváros) élhetetlenné teszi viselkedésével.
2017. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
belváros mitől élhetetlen? 1 hónapban 1x látok ott valami afrikait de az se csinál semmit.
2017. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!