Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van, hogy anno az...

Miért van, hogy anno az internetadó miatt tízezrek álltak fel, de az miatt, higy a legtöbb ember átlag alatt él az miatt senki nem áll ki?

Figyelt kérdés
Tényleg az internet a legfontosabb dolog a magyar embernek?
2018. márc. 6. 07:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%

Számtalanszor le lett írva, kicsit fárasztó megint leírni.

Az egész internetadó körüli mizéria gumicsont volt. Be lett dobva, hogy ezen rágódjon, ezzel foglakozon csak a nép és ne a kiutasítási botrányokkal (amikor jó pár magyar elég magas beosztásból vesztegetés, zsarolás vádjával kitiltották az USAból). Hülyék lettek volna saját magukkal kitolni, ők is szívtak volna az internetadóval, ők is ugyanúgy használják, ahogy a családjaik, haverjaik, stb. Tudták ők is nagyon jól, hogyha tényleg bevezetik akkor a saját spanjaik buktatják meg őket.

2018. márc. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

És miből gondolod, hogy azok a falusiak nem érzik jól magukat a lecsúszott falvaikban?

Én azt hallottam, hogy a vidék erősen fideszes, szóval elégedettek az ott lakók a nagyszerű életükkel.

Nekem sem tetszik, de hát ez az igazság.

2018. márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
61%
Azért az enyhe túlzás hogy mindenhol vidéken lepusztult falvak vannak. A nyugati országrész pl tele van európai szintű falvakkal. Ahol az iparra épült ki a település, ami aztán megszünt ott persze hogy elhagyott, omladozó házak vannak.
2018. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

"Azért az enyhe túlzás hogy mindenhol vidéken lepusztult falvak vannak."


Ja, csak úgy a 90%-uk ilyen. Az nem is sok.

2018. márc. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
A Fidesz bevezetné az internetadót a választások után. Egy kis tüntike (ahogy a Fidesz trollok írják) nem zavarná a Fideszt, a szavazótáboruk pedig megmaradna, ha elhitetik velük, hogy ez a migránsok ellen van és marad a kerítés.
2018. márc. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nyugat-Dunántúlon vannak szép falvak, Főváros környékén, Balaton környékén aztán kb ennyi is volt.
2018. márc. 6. 09:19
 17/27 anonim ***** válasza:
4%

"csak úgy a 90%-uk ilyen. Az nem is sok."


Persze, 90%:D


Mondjuk akkor kezdheted sorolni Borsod megyében, mert én itt max putrikat látok, de arról meg nem a kormány tehet.

Itt Borsodban már 2-3 millióért korrekt családi házak vannak.

2018. márc. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
53%
Ez amúgy tényleg baromság, hogy a falvak 90% lepusztult és sokan már posztapokaliptikus vidéknek állítjá be. Pont emiatt szívnak a falvak, főleg a Borsodiak, mert sokan el is hiszik ezeket és senki se akar házat venni ott, mert hallotta, hogy az a vidék lepusztult, esetleg el is van cigányosodva, stb.
2018. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Engem pont nem tud ezzel megetetni senki a "hallota" szöveggel, mert én látom, és ne haragudj, de nem vagyok mazochista hogy oda költözzek szívni....
2018. márc. 6. 10:07
 20/27 anonim ***** válasza:
53%
Én meg naponta láttom mi az igazi helyzet, mivel itt élek születésemtől fogva Borsodban, Ózdtól 25kmre. Mit kell szívni itt áruld már el? Mit látsz? Melyik településeken voltál? Igen, vannak gondok itt is, mint ahogy az ország többi részében. Szerinted Borsodban szívás lenne az élet akkor az országból is költözz el, mert egyik megye se különb, hiába próbálják beállítani.
2018. márc. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!