Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van, hogy anno az...

Miért van, hogy anno az internetadó miatt tízezrek álltak fel, de az miatt, higy a legtöbb ember átlag alatt él az miatt senki nem áll ki?

Figyelt kérdés
Tényleg az internet a legfontosabb dolog a magyar embernek?
2018. márc. 6. 07:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
17%

Hogy tud a legtöbb ember átlag alatt élni?

Ez már megint valami balos újítás? :D


Apám, és ez az ellenzék. :D

Jobb is, ha mentek nyugatra...

2018. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%
1#, 5 millióan élnek mélyszegénységben, nem tudtad?
2018. márc. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
43%
Ha a létminumum alatt élsz, és nem tetszik, akkor tegyél magadért. Pl ott az internet, tele van különböző online oktató anyagokkal. Megtanulhatsz hímezni, programozni, barkácsolni, nyelveket és még vagy félezer pénzkeresési módot, akár "inygen", (leszámítva persze a havi számlát). Reméelm így érthető, méirt fonots az internet, éshogy mindenki elérhessek (főleg a szegényebb rétegek).
2018. márc. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
28%

"5 millióan élnek mélyszegénységben, nem tudtad?"


Persze persze :D

2018. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nem azért mert az internet lenne a legfontosabb..


Mert akkor az volt az egyi első olyan húzása a kormánynak, ami túlment volna egy határon. Akkor ez elég volt az ingerküszöb túllépéséhez. Ahogyan telt az idő, szinte minden hónapra jut azóta 1-2 hasonló szintű dolog ami miatt utcára lehetne menni, de a kormány látványosan nem reagál semmilyen tiltakozásra egyenesen, max. egy-két cinikus megjegyzéssel, majd sunnyogva visszakozik ha nagyon rezeg a léc.

Az embereknek egyre magasabban van az ingerküszöbe és kiábrándultak. Ez is a finkelsteini koncepció része, amely tudatosan lett felépítve. Folyamatosan, több irányból ingerlik a magyart és az egyik disznóságról egy másik disznósággal veszik el a figyelmet. Így az ellenállás is szétmorzsolódik.


Már régesrégen túl vagyunk az internetadó súlyán, az a többihez képest valóban pitiáner dolog volt.

2018. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
19%

Ellenzék vagyok, és nem élek az átlag alatt. Na ezt adjátok össze.


Amúgy meg mit vársz? Aki átlag alatt él az nem a mindenkori kormány miatt van hanem azért, mert nem tanult és így nem lett jó munkahelye. Szr munkahely esetén meg nem dől a lé.


Akik a netadó miatt tüntettek azok az emberek, akik fél évente új csúcsmobilt vesznek divatból, nem pedig azok, akik reggel berakják a műfogsort és elmennek az üzembe lehúzni a 12 órát nettó 110-ért.


Átlag alatt... menj el egy plázába vagy egy auchanba hétvégén... életveszély, külön idegrendszer kell hozzá, én messziről elkerülöm.

Biztos sok szegény ember van, pl a fejletlen vidéki településeken.

Ők nem fognak neked felmenni Pestre és világítani a csúcsmobiljukkal a hídon, mert buszra se jut nekik.


Kicsit gondolj bele mélyebben a dolgokba, ne csak ilyen felületesen.

2018. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
3%

"1#, 5 millióan élnek mélyszegénységben, nem tudtad?"


Ismeritek a viccet, nem?


Ellenzék: az emberek 60%-a mélyszegénységben él!

Fidesz: Nem is vagyunk annyian!


(Matektanár: ha így folytatjátok, akkor az osztály 60%-a meg fog bukni!

Diák: Tanárnő! Nem is vagyunk annyian!)

2018. márc. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
30%

"A legtöbb ember átlag alatt él"

Azt mégis hogyan? Ez olyan mondat mint hogy a legtöbb ember alacsonyabb az átlagnál, a gazdaság legtöbbször a gazdasági átlag alatt van, vagy általában magasabb az infláció az átlag inflációs rátánál.

Az még értem, hogy egy nem tud az ellenzék összerakni egy koherens, épkézláb pártot, de hogy mondatot se?

2018. márc. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
59%

Aki tanul, az jobban él? Egy orvos rezidens nem tanult eleget? Nem él átlag alatt a max. 100 ezres fizetésével?

Kérdező: hiába tüntetnének, a kormány nem törődik vele. Ráfogja, hogy Soros a hibás.

2018. márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Emberek egy egyszerü kérdés volt! Nem elek letminimum alatt! Munkám miatt járom az országot es LÁTOK, és nem csak a propaganda tv-t nezem egész nap!

Nem vagyok sem fideszes, sem a masik oldal de rolatok és a válaszotokról elárul mindent, az ország szellemi állapota. Egy kérdésből már az őstulok fideszes bevizionalta, hogy akkor én biztos balos vagyok, a masik ostoba meg azt hogy én létminimum alatt élek....

Ember látok, látom hogy a falvakban romladazó dülledező házakba laknak például, vagy azok a tragacsok amikkel kockára teszi saját es masom életét például...

2018. márc. 6. 08:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!