Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem túlzás már egy...

Csak szerintem túlzás már egy kicsit ez a soros, Stop soros, kampány plakát mindenféle?

Figyelt kérdés

Nem értek egyáltalán a politikához, nem is nagyon szoktam vele foglalkozni, de ez az állandó migráns vonal a fidesztől meg ez a Stop soros, stb bevándorlók, betelepülés, pályát van szinte mindenhol minden villanyoszlopon, én elhiszem, hogy ez nagy probléma, de szerintem ez már nem arról szól ami, ez szerintem már nagyon túlzás, gyakorlatilag az a média, tv, rádió bármi ami kormányközeli nem telik egy ezeken egy óra úgy, hogy a fentebb említettek ne hangoztatják el rajta, szerintem ha már ez az álláspont lehetne ezt egy kicsit visszafogottan, diszkrétebben, nem?!


Nektek mi erről a véleményetek?



2018. márc. 7. 19:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Mindenki tudja, hogy milyen ez a fidesz ennek ellenére mégis szépítsük magukat ellenhang kb semmi, nem is mér kb senki ellenük menni mert pl sokaknak a munkahelye bánja pl!


Ha már ennyi meg ennyi milliárd van a kezük alatt akkor oké maradjanak csendben és ne hülyítsék már az embereket ilyen sok hülyeséggel


Azt nem tudom annyira nem vagyok tájékozott én eddig csak a sorosról tudtam is városban lakom itt még csak soros plakát van

2018. márc. 7. 20:07
 12/18 A kérdező kommentje:
Kis városban lakok ezt akartam írni
2018. márc. 7. 20:08
 13/18 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem csak szerinted túlzás.
2018. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%

A Fidesz mindig is egy aljas volt...Ugyanmár most ott tartunk hogy a nyugdíjasoknak megint 10 forintot akarnak adni választás előtt csak hogy rájuk szavazzanak...Akik meg tisztességesen dolgoznak,adóznak azoknak semmi sem jár...a közmunkásokat letolvajozzák..

Milliárdokat lopnak el...Szemét aljas banda de nem csak ők hanem azok is akik rájuk szavaznak..

10ezer forintért a nyugdíjasok eladják magukat de arra nem gondolnak hogy az unokájuk életet is megkeserítik mert minden 2. Fiatal külföldre menekül ez a mocsok banda miatt... Remélem a jobbik elsöpri ezt az aljas maffia Pártot! Börtönbe lenne a helyük... Hajrá Jobbik!!!!

2018. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem, már nekem is a könyökömön jön ki, de ez van. "Kifizetődik", tehát csinálják.
2018. márc. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

"Szerintem csak szerinted túlzás."


Végül is ha ezt a mondatot vesszük alapúl akkor lehet, hogy ha nem is csak én de szerintem akkor még mindig jóval többen állnak a fidesz mellet, mert ha ez nem így lenne, akkor ugye most a választáson ami nemsoká lesz nem ők nyernének megint, de ez nem is kérdés ez már el van dőlve, hogy megint ők lesznek csak az nem, hogy mennyi hátránnyal, előnnyel stb szerintem még a 8 év múlva is oké lesznek meg még 12 és múlva is utána már nem tudom akkora talán már lesz egy olyan párt ellenzeik aki képes lesz őket leváltani, nem lenne ugye avval semmi baj hogy, ők vannak ha tényleg úgy csinálnak ahogy azt kellene még ígéretik, stb és jelenleg olyan az ellenzékek között sem látok egy olyan értelmest sem aki megállná ott a helyét vagy jó lenne a jobbos sem szerintem régebben lehet jó volt de manapság ők is eléggé érdekesek!


Visszatérve arra ha már sok embernek elege van belőlük akkor mégis ki szavát rájuk miért nyernek mindig annyi fölénnyel szerintem akkor az is rá szavaz aki amúgy szidja őket vagy mint mondtam rá szavaz mert nincs más választása vagy a munkahelye bánja, vagy ugye megveszik a szavazatokat mint ők most is ugye a nyugdíjasok megint kapnak Erzsébet utalványr ők jó hogy rá fognak szavazni mert ha ők kaotak akkor nekik az a jó akkor legközelebb is kapnak fognak legközelebb is rá szavaznak és ugye bár nyugdíjasok elég sokan vannak, addigra már nem nagyon lesz fiatal mert azok elmennek ugye bár ők nem fognak vele foglalkozni meg ugye bár a nyugdíjasnak is mindegy csak a saját javára nézni meg az olyan nagyon nagyon szegény emberek akik kapnak egy szál krumplit ők akkor ők is arra amit szerintem bármelyik párt megtenné ha a szavazatokatról van szó ugye az is volt, hogy adtak nekik ennyit még ennyit és vakkor szavazz rám így végül is megvan a szavazatokat mert a szegénynek mindegy ha kap akkor arra fog szavazni, de kíváncsi lennék ki az aki jól jár velük szerintem az már kevés aki tényleg azért fog rájuk mert

2018. márc. 8. 02:21
 17/18 anonim válasza:
48%
Szerintem is sok. Gyuri bácsi.
2018. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzás...az fél éve volt....most már megfogalmazhatatlan....
2018. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!