Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem túlzás már egy...

Csak szerintem túlzás már egy kicsit ez a soros, Stop soros, kampány plakát mindenféle?

Figyelt kérdés

Nem értek egyáltalán a politikához, nem is nagyon szoktam vele foglalkozni, de ez az állandó migráns vonal a fidesztől meg ez a Stop soros, stb bevándorlók, betelepülés, pályát van szinte mindenhol minden villanyoszlopon, én elhiszem, hogy ez nagy probléma, de szerintem ez már nem arról szól ami, ez szerintem már nagyon túlzás, gyakorlatilag az a média, tv, rádió bármi ami kormányközeli nem telik egy ezeken egy óra úgy, hogy a fentebb említettek ne hangoztatják el rajta, szerintem ha már ez az álláspont lehetne ezt egy kicsit visszafogottan, diszkrétebben, nem?!


Nektek mi erről a véleményetek?



2018. márc. 7. 19:21
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Igen! És még annyit elfelejtettem, hogy egyáltalán mi igaz ebből az egészből, hogy soros György le akarja bontani a kerítést még be akar telepíteni migránsokat, előre elnézést mert mint mondtam nem értek az ilyenekhez, de lehet nem is igaz ez az egész amit ki találtak erről a soros Györgyről lehet, hogy csak kitaláció nem?!
2018. márc. 7. 19:24
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

a fidesz zombik zombin tartása acél a vélasztásokig

és ez sok pénzt megér, főleg hogy adóforintjainkból zombiznak minket.

2018. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem kicsit túltolják, fullba nyomják a kretént.
2018. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%

A veszély nem elhanyagolandó! Soros seregei határainkat ostromolják, ügynökei a kiírtásunkra és elszinezésünkre törekednek! A migránsok örjöngve fertőzik meg magukat, hogy miután megerőszakolták asszonyainkat és lányainkat, azok torz, külföldi sorosistákat hozzanak a világra!

Mindig emlékeznünk kell rá, hogy a veszély itt van a nyakunkban és csak egy orvosság létezik rá: a FIDESZ!

Ígyhát a kampány nagyon is helyénvaló, a plakátok az életünket mentik meg és a jólétünket biztosítják. Bár több lenne belőlük!

2018. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Úgy néz ki, hogy hatásos. Nézd meg a hozzászólásokat.

Sajnos igen túl van NEM KICSIT tolva ez az egész gyűlöletkampány itt Magyarországon.

A legnagyobb probléma az, hogy ez az adófizetők pénzéből megy javarészt, mert hát "Magyarország kormánya megbízásából" már ez a magyar emberek érdekeit szolgálja nem is a Fidesz választási kampányát.....

2018. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Sokadik "nemértekapolitikához" kezdetű egyértelműen kamu kérdés provokációs céllal kiírva.
2018. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Baromi egyszerű: Bencsik szerint a magyarok ennél inteigensebbek, Orbán szerint meg nem, és Orbán dönt, nem Bencsik. :D
2018. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Jojó persze #5 itt most nem teljesen erről volt szó hanem erről az erőltetett kampányról, persze jogos!

Egy ideig óráig még lehet ezt tartani de amikor már senki nem tudja őket korrigálni előbb utóbb kicsúszik ez a kezükből és utána lehet bármennyi plakát mert ha majd minden Afrikai arab meg stb milyen nemzet lesz itt akkor előbb utóbb úgy is ellepnek bennünket sajnos azt már nem tudják megelőzni szerintem!

2018. márc. 7. 19:59
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
Jo reggelt! Nagyot tetszett aludni. Most már az EU meg az ENSZ a feketese--ü, ök hozzák a migráncsokat, ök vannak a plakátokon inkább.
2018. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom mi az igazság de az is kicsit bosszantó hogy már minden média a kezük alatt van és csak a hülyeségek mennek rajta a hazugságok jó úton haladunk egy diktatúra felé bár még messzi vagyunk észak koreához még egyenlőre de ha így folytatják akkor lehetséges!


Nem is értem mi értelme annak hogy elhallgatnak minden ellenzéki médiát és ahol ők vannak ott minden szép és jó pl "Magyarország jobban teljesít" meg hasonló szövegek riportok és közben ki tudja hol állunk gazdasági s zintén kb az unió utolsó sorbában valahol!

2018. márc. 7. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!