Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális Jobbikosok, szerintet...

Normális Jobbikosok, szerintetek jót tesz a pártnak ez a csiki - csukizás?

Figyelt kérdés
Most komolyan miért fognak össze a bal libsi pártokkal? Ennyire nem bírnak várni a lopással? Hiszen hosszabb távon megtérült volna ha őszintén hazafiak.

2018. márc. 7. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

"Most komolyan miért fognak össze a bal libsi pártokkal?"


Nem egyedül indulnak a választásokon, vagy miről maradtam le?

2018. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Én is úgy tudom, hogy egyedül indulnak, már jó párszor kihangsúlyozták. Nem tudom honnan veszitek ezt a sok hülyeséget :D
2018. márc. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Ennyire nem szeretik a korrupciót.
2018. márc. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Onnét veszik, hogy Gábor többször is kijelentette, hogy kész együttműködni a Momentummal és az LMP-vel. Utóbbival koalícióra is lépne. Az is igaz, hogy lehet az együttműködést a választások utánra is érteni - és mondott ilyet is - de még ezzel együtt is necces kijelentés.

A másik, hogy az LMP tárgyal az MSZP-Párbeszéddel. És ha az LMP tárgyal a szocikkal, a Jobbik pedig koalícióra lépnek az LMP-vel... ugye értitek?

Nem beszélve arról, hogy mai hír: Fekete-Győr András és Szél Bernadett összehozná a Jobbikot a baloldallal, elvégre csak összefogással lehet kormányváltás. Ennek fényében még jobban összezárul a kör. Hódmezővásárhelyen is egy 100% libsi "értékrenddel" bíró ember mögé állt be a Jobbik és utána a többi párt, mi több ők szorgalmazták az indulását amit nem is titkolnak ( azonban ez a fickó másnap már Botkához szaladt és EU-s zászlóval tért vissza, MSZP-s alelnököt választott és cigány-zsidó-magyar szeretet háromszögről hadovál ).


Abszolút nem tesz jót. Bár lehet nem én voltam a célcsoport, mert én már nem vagyok Jobbikos:D Pont a csiki-csukizás végett. És még ki tudja mi lesz a kampány végéig... Sajnos jelenleg nincs olyan Magyar (!) párt, akire tudnék szavazni. És sokan vagyunk így.

2018. márc. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Így van, Vona nem egyszer mondta, hogy hajlandó együttműködni az LMP - vel és a Momentummal.


Egy nemzeti radikálisnak ez az egyetlen mondat elég ahhoz, hogy örökre szakítson a párttal.


Egy nemzeti (még csak nem is radikális) legfeljebb csak szitkok formájában említ liberális és baloldali pártokat.

2018. márc. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
47%

"A másik, hogy az LMP tárgyal az MSZP-Párbeszéddel. És ha az LMP tárgyal a szocikkal, a Jobbik pedig koalícióra lépnek az LMP-vel... ugye értitek? "


A Jobbik (értelmesebb embereknek: nyilván) nem feltételek nélkül lépne koalícióra az LMP-vel. (Értelmesebb embereknek szintén: nyilván) ennek egyik feltétele lenne, hogy az LMP nem lép koalícióra mással (ugyanis egy hármas koalcíió azért hármas, mert hárman írják alá. Nos, ebbe a Jobbik (értelmesebb embereknek továbbra is: nyilván) nem menne bele.

Persze töksötéteknek aztán lehet írni/mondani bármit is.

2018. márc. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Igen, és értelmes Jobbikosnak mi sem természetesebb, mint hogy egy párt pályája néhány év alatt a gárdamellénytől és cigánybűnözéstől az LMP - vel való együttműködésig ível.


Hol a gond? - kérdezhetnénk.

2018. márc. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!