Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik nemet mondott a...

A Jobbik nemet mondott a holokauszt és a kommunista bűnök tagadására vonatkozó törvényjavaslatra. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Nekem ez:


1949. évi XX. törvény 61.§ (1)


A holokauszt illetve a kommunista bűnök tagadásának állami szankcionálása alkotmányellenes!


2010. jún. 9. 17:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
"A Magyar Köztársaságban mindenkinek joga van a szabad véleménynyilvánítására,..."
2010. jún. 9. 17:49
 2/16 A kérdező kommentje:
*véleménynyilvánításra
2010. jún. 9. 17:50
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is.
2010. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
De az hogy visza hoszuk a komonista meg a hitler idöket ezért kell ez a törvény
2010. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%

"Volner János, a Jobbik országgyűlési képviselője:pártja határozottan támogatja az erőszakos bűncselekmények elleni szigorúbb fellépést"


Mégsem szavazta meg ,mert ugyebár a fent említett dolgok is belekerültek..........számomra ez képmutatás.

Az, hogy szerintük ez csorbítja a szabad véleménynyílvánítás jogát csak rizsa.

Amikor létrehozták a gárdát vagy amikor Vona gárdaruhába ment be a parlamentbe,akkor bezzeg lesz ami lesz alapon tették,xartak az alkotmányra,a törvényekre....

2010. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mégsem szavazta meg ,mert ugyebár a fent említett dolgok is belekerültek......számomra ez képmutatás.

Az, hogy szerintük ez csorbítja a szabad véleménynyílvánítás jogát csak rizsa.

Amikor létrehozták a gárdát vagy amikor Vona gárdaruhába ment be a parlamentbe,akkor bezzeg lesz ami lesz alapon tették,xartak az alkotmányra,a törvényekre....



Nem tudom, hogy eddig milyen alkotmányellenes tettei voltak a Magyar Gárdának, illetve Vonának...

2010. jún. 9. 17:57
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Például sértette az emberek szabadságjogait és ugyebár ez alkotmányos jog.Ezt nem csak én mondom,hanem az LB ítéletében is ez áll.
2010. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Például sértette az emberek szabadságjogait és ugyebár ez alkotmányos jog.Ezt nem csak én mondom,hanem az LB ítéletében is ez áll.



Nem értem, mivel sértette az emberek szabadságjogait?

2010. jún. 9. 18:14
 9/16 anonim ***** válasza:
16%

"Nem értem, mivel sértette az emberek szabadságjogait?"


Na,ez már a te jogértelmezési problémád......

Egyébként még van egy pár dolog amit sértett,de nem akarok belemenni,mert vagy elfogult vagy, vagy pedig jogért.probl.

2010. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
13%
a jobbik már csak egy eltűnő bohócpárt:D
2010. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!