Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meghaladta a 359 ezret a...

Meghaladta a 359 ezret a névjegyzékbe felvett határon túliak száma. Mit szólsz hozzá?

Figyelt kérdés
[link]

2018. márc. 10. 14:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Helyes, ha az állampolgárok élnek szavazati jogukkal.
2018. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
5%
Nem unod a provokációt?
2018. márc. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ez nem provokáció, hanem komoly kérdés
2018. márc. 10. 14:12
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
Akkor magyarázd el, hogy mi köze a Fidesz iránti szeretetednek a névjegyzékbe felvett határon túli magyarokhoz.
2018. márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Én is határon túli vagyok és rájuk fogok én is szvazni, nagyjából ennyi.

Sokat segített Orbán rajtunk, pl a nagyváradi Partiumi Keresztény Egyetem is magyar pénzből van fenntartva

2018. márc. 10. 14:18
 6/23 anonim ***** válasza:
42%
Az ilyenben eklatánsan megnyilvánul a elmebeteg miniszterelnök skizofréniája, amikor a határon belüli és határon kívüli magyarok között érdekellentétet gerjeszt, hiszen könnyű más faxával csalánt veregetni. Persze amilyen hülyék az emberek, ezt képtelenek felfogni és saját személyes érdeküktől ezt elvonatkoztatva értékelni.
2018. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Azt az egyetemet akkor is magyar pénzből tartanák, ha nem a Fidesz lenne kormányon, mert magyar egyetem.
2018. márc. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
# 6 Orbán nem gerjesztett feszültséget, hanem Gyúrcsány, még emlékszem a propagandaszövegeire, az nem politikus, hanem egy bohóc
2018. márc. 10. 14:30
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
Orbán úr sikerrel járt, kezdek minden külhoni magyart utálni.
2018. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%

Én nem értem egy nem Magyarországon élőnek miért kellene beleszólni a magyarok sorsába?

Én sem Magyarországon élek de nem értem mi lenne jobb nekem és társaimnak ha vaktában szavazgatnánk, döntenénk a Magyarországi magyarok sorsáról?

Az pedig, hogy a fidesz bármit is finanszíroz külföldön egyenesen vicces, mint ha a magyaroknak nem lenne szükségük semmire. Szinte az egész ország romokban hever...

2018. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!