Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jó lenne egy...

Szerintetek jó lenne egy privátszféra műsor echo tv verzióban?

Figyelt kérdés
Én örülnék ilyen műsornak. Megismerhetnénk közelebbről Németh Szilárdot, Kósát és a többi értékes embert. A műsort vezethetné Földi Kovács Andrea.
2018. márc. 10. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
A Luxusfeleségek c. műsor révén megismerhettük már a magyar elit mindennapjait szóval felesleges
2018. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az lenne jó, ha mészáros visszafizetné a magyar költségvetésbe legalább az a pénzt, amit onnan kilopott és az ECHO TV-re költött.
2018. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lenne.


Van az M5-ön egy műsor, a Mindenki Akadémiája, amiben mindenféle témáról tartanak előadásokat. Genetikai problémákról, ikerkutatásról, vadvédelemről, nyelvészetről, akármiről.

DE az elején mindig érdekes, amikor bemutatják az előadót, hogy hogyan nőtt föl, hol élt és tanult, milyen a családja ma. És ez akkor is érdeles, ha különben az előadás nem érdekli az embert.


Igen; érdekes lenne megtudni, hogy pl. mi az OV kedvenc étele, vagy akár, hogy hol tanult a Gyurcsány táncolni. Komolyan. Talán nem is kéne hozzá műsorvezető.

2018. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Igen; érdekes lenne megtudni, hogy pl. mi az OV kedvenc étele,"


Kedvenc étele a barackpálinka, kedvenc itala pedig a kisüsti.

2018. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!