Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem különös, hogy Orbánt...

Nem különös, hogy Orbánt külföldön az átlagemberek mennyire tisztelik?

Figyelt kérdés

Én gyakorlatilag mindenütt olyan kommenteket olvasok, amelyekben Orbánt magasztalják, pedig általában baloldali-liberális újságokat olvasok (pl. The Guardian, la Repubblica, Der Standard).

A napokban volt Lázár bécsi videója is. Az alatta lévő osztrák kommentek 90%-a őt, illetve Orbánt védte.


2018. márc. 10. 23:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
gondolom szelektive olvasod a kommentek, nemhiaba, a szerelem mar csak ilyen: VAK!
2018. márc. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Az átlagembereknek elegük van a liberális demokráciából és liberális politikusokból, akik nem hallgatják meg őket, s cenzúrázzák őket, ha megsértik a liberális dogmákat.
2018. márc. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Azért mert ugyanúgy áll az illegális bevándorláshoz mint az őshonos európaiak döntő többsége. És ezt a problémát minden Ny.Európai országban a bőrükön érzik, választásokat lehet vele nyerni, mint Ausztriában, vagy legutóbb Olaszországban.
2018. márc. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%

Az Orbán által épített kerítés, ha nem is old meg mindent, de mindenesetre sok illegális bevándorlót feltartóztat, akik alapvetően nyugatra mennének. Így nem meglepő, hogy a nyugati emberek számára szimpatikus, hiszen ha csak pár tucattal kevesebb illegális bevándorlót kell megtűrniük, már azért is hálásak neki.

Kívülről könnyű őt tisztelni, úgy hogy csak a pozitív hatását érzékeled és nem kell itt élned, nem kell az Orbán rendszer negatívumait elviselni.

2018. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha én is csak félfüllel hallanék felőle néhány jól hangzó ezt meg azt, nekem is szimpatikus lenne. Nem különös ez.
2018. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a bevándorlás politikával a magyar választók nagy többsége egyetért, és így vannak vele az eu-s átlagpolgárok is.

De az élet ennél mindig árnyaltabb. A többi belpolitikai történés ami a külföldieket nem érdekli, a magyar választók egy részének rémálomba illő szürreális dolog. Az hogy mekkora rész gondolja így és ebből mennyien fogják elmondani a véleményüket kiderül áprilisban.

2018. márc. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Én egyetértek azokkal akik azt mondják, hogy árnyaltabb a kép. Legjobb bizonyíték Németország vagy Franciaország, egy átlag magyar ember szerinted mennyire van tisztában a Macron reformjaival, pontos melyik területeket érint és milyen intézkedéseket hozott megválasztása után vagy CDU/CSU 2013-as választási programmal és 2017-ig végre hajtott intézkedésekkel?

Szerintem semennyire.

2018. márc. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem tudom, külföldön élek, az emberek egy része még csak nem is hallott róla, illetve néhányan rákérdeztek, hogy mi a fenét csinál nálunk otthon a kormány, mert amit kint hallani lehet az eléggé botrányos...


Biztos van aki tiszteli, de nem ez a jellemző...

2018. márc. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Igen, lehet Orbánt tisztelni.

De gondolom, kicsit félreállna a szája ugyanezeknek az embereknek, ha Magyarországon kellene élniük az itteni életszínvonalon és életkörülmények között.

2018. márc. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%
9#, miért a Fidesz előtt svájci életszínvonal volt, onnan zuhant vissza a mostani szintre?
2018. márc. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!