Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan képzeli bármelyk párt...

Hogyan képzeli bármelyk párt is hogy majd ő leváltja a fideszt?

Figyelt kérdés
Még összefogásal sem sikerülne,egyénibe meg nevetséges.
2018. márc. 11. 09:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

És ha nem sikerül, akkor meg se próbálják? Ja, szerintem is, mondjon le mindenki aki nem fideszes, legyen egypártrendszer. Legalább könnyebb szavazni.

...

2018. márc. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
Nem kell összefogás, bőven elég lenne ha az MSZP,DK,Jobbik,LMP Együttesen eltakarodna a fenébe és kamupártokon kívül csak a Momentum állna a Fidesszel szemben, akkor szerintem 60-40re leverné a fideszt.
2018. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem muszáj leváltani a Fideszt. Az ellenzék is kezd rájönni, hogy nem a listás szavazatok a fontosak (az csak 93 képviselőt ad) hanem az egyéni választókörzet benyelése (106 képviselő). Hiába szavaznak az emberek a Fideszre, mint pártra, ha a körzeti képviselők ellenzékiek, baszhatja a kormányzást a Fidesz.
2018. márc. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Van egy rakás párt akik nem hogy leváltani nem akarják/tudják, de a parlamentbe jutás is álom.
2018. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

"csak a Momentum állna a Fidesszel szemben, akkor szerintem 60-40re leverné a fideszt."


Ha nagyanyámnak kereke lenne, ő lenne a hatos villamos. A Momentum egyedül be sem jut a parlamentbe, áll vagy 1 % - on erős izgalmi állapotban.

2018. márc. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
3#, igen egy kormányzásképtelen parlament az még nagyon kéne nekünk, sokat lendítene az országon.
2018. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Momentum szerintem sem jut be a parlamentbe,nemhogy a fidesz legyőzné..
2018. márc. 11. 09:18
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
A legrégebb hatalmon lévő párt (a Kínai Kommunista Párt) is circa 75 éve van hatalmon. Ez a proli gittegylet is eltakarodik a fa... csudába
2018. márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Próbálkozni azért lehet,ez a dolguk.Nyilvánvaló ,hogy ők is tudják hogy ez nem fog most még menni.Igazából az ellenzéki pártok azon versengenek,hogy melyikük lesz a legerősebb ellenzéki párt és melyikük kaphat legtöbb állami támogatást.
2018. márc. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Úgy hogy a fidesz ki lesz vágva
2018. márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!