Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyenek ezek a magyar...

Miért ilyenek ezek a magyar pártok?

Figyelt kérdés
Miért nem tud egyik sem egy normális programot felhozni? Állok a buszmegállóban, és 10 olyan plakátot is össze tudok számolni könnyedén, amelyik a másikat ócsárolja. Pl ott van a Fidesz plakátja, Vona Gáborról egy előnytelen kép, Sorossal ölelkezve, más ellenzéki pártok képviselőiről is valami rosszul elkapott kép van berakva. Nemhogy lenne végre egy olyan párt, ami normális érveket tudna felhozni, és nem csak a másikat ócsárolni. Annyi dolog van, amit meg lehetne javítani: állatvédelem, egészségügy, utak javítása, bérek emelése, oktatás modernizálása.. Az emberek ennyire naívak lennének, nem látják át, hogy egyik se jobb a másiknál, csak egymásra mutogatnak, közben meg Magyarország nem fejlődik? Lehet hogy rosszul gondolom, nem vagyok túl tájékozott, nektek mi a véleményetek? 16/l

2018. márc. 10. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
2018. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy plakátra csak egy rövid üzenet, egy jelmondat fér rá.

Nem bányásztam végig az összes párt programját, de tudtommal a Jobbiknak, az LMP-nek és a Momentumnak van. Valószínűleg a többinek is van valami program szerűsége, csak még nem találkoztam vele.

2018. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem vagyok túl tájékozott, csak amit a médiában láttam, azt tudom, és ez eléggé el van torzítva szerintem. De abba az egy mondatba se azt kellene írni, hogy "ÁLLÍTSUK MEG SOROST" vagy "LE A FIDESSZEL" "XY MONDJON LE", hanem mittudomén, "Javítsuk meg közösen az egészségügyet, a bérezéseket,az oktatást" nem? Én ilyet sajnos még nem láttam :(
2018. márc. 10. 15:22
 4/9 A kérdező kommentje:
A másik, meg hogy nagyon sokan hazudnak a politikusoj közül. De ezt elméletileg egyszer tehetnék meg, aztán ha kiderül, senki nem bízna meg bennük-elméletileg. Nem lenne egyszerűbb olyan dolgokat megígérni, amit meg is tudnak tartani?
2018. márc. 10. 15:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé elterjedt a negatív ampány, ennek hatását látod. Egyébként nem sokkal jobb, ha mindegyik párt azt mondja: Tegyük rendbe az egészségügyet! Jó. Ez egy üres mondat érdemi tartalom nélkül. Végül is ki nem akarná ezt? És szerinted valaha lesz olyan, hogy mindenki elégedett lesz az egészségüggyel?? Megsúgom: soha. Ez egy gumicsont. Amit minden kampányban elővesznek.
2018. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Javítsuk meg közösen az egészségügyet, a bérezéseket,az oktatást"


Ez ugyan akkora lózung mint a Sorosozás.

2018. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem látszik rajtad, hogy fiatal vagy és nem hozzáértő mégpedig emiatt:


„Vona Gáborról egy előnytelen kép, Sorossal ölelkezve, más ellenzéki pártok képviselőiről is valami rosszul elkapott kép van berakva.”


Itt pont nem az a baj, hogy Vona Gábor nem olyan jóképű rajta mint amúgy, és nem is az, hogy a többiekről is előnytelen a kép. Itt az a baj, hogy ez egy szimpla hazugság, Vona Gábor nem akarná lebontani, legalábbis azt mondta. Sőt még határőrizetet is akarna. Szél Bernadett sem akarná, ha jól tudom a Karácsony gergely



„ Nem lenne egyszerűbb olyan dolgokat megígérni, amit meg is tudnak tartani?”


Előre nem tudhatják, hogy mit tudnak betartani. De vehetjük ezt hétköznapi értelemben is, mindenesetre a nagy ígéretek jobban hangzanak.


„ "Javítsuk meg közösen az egészségügyet, a bérezéseket,az oktatást" „

Az előző mondattal ez ellentmond, miszerint ígérjenek olyat, amit be is tudnak tartani. Ennyi erővel mondhatnák azt is, hogy mindent megjavítunk.

Egyébként vannak programok, a Fidesznek mondjuk nincs ha jól tudom, de tőlük nagyjából tudom, hogy mire számítok, maradna az egykulcsos adó, családtámogatás , CSOK, lopás stb.

2018. márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Karácsony Gergely sem bontaná le ha jól tudom és szerintem Gyurcsány Ferenc sem. A válaszomból lemaradt ez a rész.
2018. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pont ez az,a legfontosabb részt kifelejtettem, hogy ezek az emberek pont nem akarják lebontani a határzárat, ezért akkora hazugság az egész plakát. És előtte írtam h olyat kellene ígérni, amit be is tartanak, tehát kellene egy szavahihető párt, mert is sokan ugortatok a szlogenre amit írtam, ebből is látszik, hogy tudjátok, hogy ezek általában nem igaziak, mert ti ezt tapasztaltátok. Ezt kellene sztem megváltoztatni, hogy az emberek a politikus szó hallatán ne a hazugságra gondoljanak rögtön, hanem az érdekeik képviselésére. Ezért kellene egy igazmondó párt. Csak én olyat még nem láttam.
2018. márc. 11. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!