Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyire sok elvakult...

Miért van ennyire sok elvakult politikai nézetet valló ember Magyarországon?

Figyelt kérdés
Engem rendkívül idegesítenek az ilyen a világot fekete-fehérben látó emberek. Tartozzon bármelyik párthoz is.

2018. márc. 14. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Mert TV2-t néznek :D
2018. márc. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Videken rengetegen csak a kozszolgalati adokat nezi, ott aztan meg megy az agymosas. El sem tudjak kepzelni, hogy van az eremnek masik oldala is.
2018. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen sok, csak ők hallatják a hangjukat. Aki nem kötődik igazán egyik párthoz sem, és nem fekete-fehéren látja a világot, az nem is akar másokat meggyőzni a saját igazáról. Őket kevésbé vesszük észre, mint a mocskolódó fanatikusokat (legyen szó bármelyik oldalról is).
2018. márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Ne a gyk habzó szájú provokátorai alapján akarj véleményt alkotni. Ide csak a legelvetemültebbek járnak kommentelni (tudom, én is az vagyok).
2018. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a magyar imád klikkesedni,fújni a másikra.Ilyen nemzet vagyunk,mióta a Kárpát-medencében letelepedtünk.
2018. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én Fideszes vagyok, de van MSZP-s és Jobbikos barátaim is. Totál normálisan eltudunk beszélgetni. Senki nem akarja a másikat felakasztani, meg trágár szavakkal illetni, ahogy ezt sokan teszik.
2018. márc. 18. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a magyar politika addig tolta az emberek hülyének nézését, mig a emberek hülyék és elvakultak lettek. Tisztelet a - szerencsére még szép számú - kivételnek.

Nagyon sokan a ló túloldalára esnek, mindkét végletbe értve. Holott nyilvánvaló hogy a megoldások mindig középütt, vagy legalábbis valahol az aranymetszéspont körül születnek amióta világ a világ.

Most egy nagyon nehéz időszakunk van, sajnos el fogunk menni a falig. Utána megint okosabbak leszünk eggyel. Csak sajna nagyon sokba fog ez nekünk kerülni, mind pénzben, mind elvesztegetett időben. A morális deficitről nem is beszélve.

2018. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6.


Akkor kitaláltam! Te vagy a Márki-Zay. De tudod, addig jár a korsó a kútra, már kilóg a lóláb.

2018. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!